
ELGYDIUM dantų pasta gelis vaikams BABY BIO, nuo 6 mėn
30 ml · Visos „ELGYDIUM“ akcijos →
![]() | su kortele | 7,99 €tinklo nurodyta sena kaina 9,99 €266,33 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 7,99 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
ELGYDIUM dantų pasta GUMS, nuo 6 m
7,99 €9,99 €
106,53 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELGYDIUM dantų pasta gelis vaikams KIDS Banana ėduonies kontrolei, bananų skonio, 2-6 m
6,99 €9,99 €
139,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELMEX dantų pasta vaikams CHILDREN'S, nuo 0–6 metų
2,81 €4,69 €
56,20 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt

· su kortele
ELGYDIUM dantų pasta gelis vaikams KIDS Red Berries ėduonies kontrolei, uogų skonio, 3-6 m
6,99 €9,99 €
139,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
WOOM dantų pasta vaikams JUNIOR BUBBLE GUM, nuo 6 m
4,08 €6,80 €
81,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CHILDREN'S, nuo 0–6 metų
2,63 €4,39 €
52,60 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, mėtų skonio, nuo 6 m
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000301091%2Ffc%2Fcuraprox-dantu-pasta-vaikams-kids-1450-nuo-6-m-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS 1450, nuo 6 m
8,79 €
146,50 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
FREZYDERM dantų pasta vaikams SENSITEETH, nuo 6 mėn., uogų skonio
6,59 €10,99 €
164,75 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELGYDIUM dantų pasta gelis vaikams JUNIOR Bubble ėduonies kontrolei, kramtomosios gumos skonio
7,99 €9,99 €
159,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000198889%2F2e%2Fcurasept-dantu-pasta-su-fluoru-vaikams-biosmalto-baby-kid-6-men-6-m-braskiu-skonio-50-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT dantų pasta su fluoru vaikams BIOSMALTO BABY KID, 6 mėn.-6 m., braškių skonio
8,09 €10,79 €
161,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000131541%2F2b%2Fg-u-m-dantu-pasta-vaikams-penguin-junior-nuo-6-m-50-ml-0.jpg&w=256)