%2Fp%2F10000131541%2F2b%2Fg-u-m-dantu-pasta-vaikams-penguin-junior-nuo-6-m-50-ml-0.jpg&w=512)
G.U.M dantų pasta vaikams PENGUIN JUNIOR, nuo 6 m
50 ml · Visos „PENGUIN JUNIOR“ akcijos →
| visiems | 4,19 €tinklo nurodyta sena kaina 5,99 €83,80 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~30 % pigiau nei akcijų vidurkis (5,99 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (4 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 4,19 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 5,99 € |
| 08.14-08.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.13 | 5,99 € |
| 08.02-08.12: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.01 | 5,99 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
WOOM dantų pasta vaikams JUNIOR BUBBLE GUM, nuo 6 m
4,08 €6,80 €
81,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
WOOM dantų pasta vaikams JUNIOR COLA, nuo 6 m., kolos skonio
4,08 €6,80 €
81,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
SUNSTAR G.U.M. dantų pasta vaikams JUNIOR, 7–12 m., braškių skonio
4,84 €6,05 €
96,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000301091%2Ffc%2Fcuraprox-dantu-pasta-vaikams-kids-1450-nuo-6-m-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS 1450, nuo 6 m
8,79 €
146,50 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, mėtų skonio, nuo 6 m
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CARIES PROTECTION JUNIOR, nuo 6−12 metų
3,47 €5,79 €
46,27 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta vaikams ANTI-CARIES PROFESSIONAL JUNIOR, nuo 6−12 metų
7,19 €8,99 €
95,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, nuo 6 m., arbūzų skonio
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELMEX dantų pasta vaikams CHILDREN'S, nuo 0–6 metų
2,81 €4,69 €
56,20 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt

· su kortele
ELGYDIUM dantų pasta gelis vaikams BABY BIO, nuo 6 mėn
7,99 €9,99 €
266,33 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000301131%2F5e%2Fcuraprox-dantu-pasta-vaikams-kids-950-nuo-2-m-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS 950, nuo 2 m
8,79 €
146,50 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
KAKĖ MAKĖ aviečių skonio dantų pasta vaikams, nuo 3 m
2,63 €3,76 €
35,07 €/l
El. vaistinės kaina