
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, nuo 6 m., arbūzų skonio
60 ml · Visos „CURAPROX“ akcijos →
![]() | su kortele | 6,36 €tinklo nurodyta sena kaina 9,09 €106,00 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 6,20 € (08.31)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (6,26 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (47 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 6,36 € |
| 09.30 | 6,36 € |
| 09.29 | 6,36 € |
| 09.28 | 6,36 € |
| 09.27 | 6,36 € |
| 09.26 | 6,36 € |
| 09.25 | 6,36 € |
| 09.24 | 6,36 € |
| 09.23 | 6,36 € |
| 09.22 | 6,36 € |
| 09.21 | 6,36 € |
| 09.20 | 6,36 € |
| 09.19 | 6,36 € |
| 09.18 | 6,36 € |
| 09.01-09.17: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 6,20 € |
| 08.30 | 6,20 € |
| 08.29 | 6,20 € |
| 08.28 | 6,20 € |
| 08.27 | 6,20 € |
| 08.26 | 6,20 € |
| 08.25 | 6,20 € |
| 08.24 | 6,20 € |
| 08.23 | 6,20 € |
| 08.22 | 6,20 € |
| 08.21 | 6,20 € |
| 08.20 | 6,20 € |
| 08.19 | 6,20 € |
| 08.18 | 6,20 € |
| 08.17 | 6,20 € |
| 08.16 | 6,20 € |
| 08.15 | 6,20 € |
| 08.14 | 6,20 € |
| 08.13 | 6,20 € |
| 08.12 | 6,20 € |
| 08.11 | 6,20 € |
| 08.10 | 6,20 € |
| 08.09 | 6,20 € |
| 08.08 | 6,20 € |
| 08.07 | 6,20 € |
| 08.06 | 6,20 € |
| 08.05 | 6,20 € |
| 08.04 | 6,20 € |
| 08.03 | 6,20 € |
| 08.02 | 6,20 € |
| 07.31 | 6,36 € |
| 07.30 | 6,36 € |
| 07.29 | 6,36 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, mėtų skonio, nuo 6 m
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, nuo 2 m., braškių skonio
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000301091%2Ffc%2Fcuraprox-dantu-pasta-vaikams-kids-1450-nuo-6-m-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS 1450, nuo 6 m
8,79 €
146,50 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000301131%2F5e%2Fcuraprox-dantu-pasta-vaikams-kids-950-nuo-2-m-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS 950, nuo 2 m
8,79 €
146,50 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
KAKĖ MAKĖ aviečių skonio dantų pasta vaikams, nuo 3 m
2,63 €3,76 €
35,07 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
WOOM dantų pasta vaikams JUNIOR COLA, nuo 6 m., kolos skonio
4,08 €6,80 €
81,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
SUNSTAR GUM dantų pasta vaikams KIDS, 3–6 m., braškių skonio
4,84 €6,05 €
96,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
WOOM dantų pasta vaikams KIDS PEACH, persikų skonio, 3–8 m
4,08 €6,80 €
81,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, arbūzų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000214569%2Fb6%2Fcuraprox-dantu-sepetelis-kids-4-12-m-vaikams-1-vnt-0.png&w=256)
CURAPROX dantų šepetėlis KIDS, 4-12 m. vaikams
5,49 €
5,49 €/vnt
El. vaistinės kaina

· su kortele
FREZYDERM dantų pasta vaikams SENSITEETH, nuo 6 mėn., uogų skonio
6,59 €10,99 €
164,75 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000198889%2F2e%2Fcurasept-dantu-pasta-su-fluoru-vaikams-biosmalto-baby-kid-6-men-6-m-braskiu-skonio-50-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT dantų pasta su fluoru vaikams BIOSMALTO BABY KID, 6 mėn.-6 m., braškių skonio
8,09 €10,79 €
161,80 €/l
El. vaistinės kaina