
CURAPROX dantų pasta BE YOU, arbūzų
10 ml · Visos „CURAPROX“ akcijos →
![]() | su kortele | 2,39 €tinklo nurodyta sena kaina 3,99 €239,00 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~14 % pigiau nei akcijų vidurkis (2,79 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (16 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 2,39 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 2,79 € |
| 08.30 | 2,79 € |
| 08.29 | 2,79 € |
| 08.28 | 2,79 € |
| 08.27 | 2,79 € |
| 08.26 | 2,79 € |
| 08.11-08.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.10 | 2,79 € |
| 08.09 | 2,79 € |
| 08.08 | 2,79 € |
| 08.07 | 2,79 € |
| 08.06 | 2,79 € |
| 08.05 | 2,79 € |
| 08.04 | 2,79 € |
| 08.03 | 2,79 € |
| 08.02 | 2,79 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, abrikosų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, obuolių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, persimonų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU gervuogių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, greipfrutų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000290258%2F18%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-zalia-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, žalia
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290255%2Ffa%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-rozine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, rožinė
12,89 €
214,83 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290256%2F13%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-melyna-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, mėlyna
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290260%2Fb2%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-geltona-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, geltona
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290259%2F43%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-oranzine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, oranžinė
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000294058%2Fb9%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-tamsiai-rozine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, tamsiai rožinė
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290261%2Fc0%2Fcuraprox-dantu-pastu-rinkinys-be-you-su-sepeteliu-6-vnt-x-10-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX dantų pastų rinkinys BE YOU, su šepetėliu
19,79 €
329,83 €/l
El. vaistinės kaina