
CURAPROX dantų pasta BE YOU, persimonų
10 ml · Visos „CURAPROX“ akcijos →
![]() | su kortele | 2,39 €tinklo nurodyta sena kaina 3,99 €239,00 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 2,39 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, arbūzų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, obuolių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, abrikosų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU gervuogių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, greipfrutų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000290258%2F18%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-zalia-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, žalia
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290255%2Ffa%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-rozine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, rožinė
12,89 €
214,83 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290256%2F13%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-melyna-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, mėlyna
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290260%2Fb2%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-geltona-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, geltona
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290259%2F43%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-oranzine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, oranžinė
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, persimonų, džino su toniku ir mėtų skonio, nuo 6 m
11,35 €14,19 €
189,17 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000294058%2Fb9%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-tamsiai-rozine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, tamsiai rožinė
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina