
CURAPROX dantų pasta BE YOU, greipfrutų
10 ml · Visos „CURAPROX“ akcijos →
![]() | su kortele | 2,39 €tinklo nurodyta sena kaina 3,99 €239,00 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~25 % pigiau nei akcijų vidurkis (3,19 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (31 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 2,39 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 3,19 € |
| 08.30 | 3,19 € |
| 08.29 | 3,19 € |
| 08.28 | 3,19 € |
| 08.27 | 3,19 € |
| 08.26 | 3,19 € |
| 08.25 | 3,19 € |
| 08.24 | 3,19 € |
| 08.23 | 3,19 € |
| 08.22 | 3,19 € |
| 08.21 | 3,19 € |
| 08.20 | 3,19 € |
| 08.19 | 3,19 € |
| 08.18 | 3,19 € |
| 08.17 | 3,19 € |
| 08.16 | 3,19 € |
| 08.15 | 3,19 € |
| 08.14 | 3,19 € |
| 08.13 | 3,19 € |
| 08.12 | 3,19 € |
| 08.11 | 3,19 € |
| 08.10 | 3,19 € |
| 08.09 | 3,19 € |
| 08.08 | 3,19 € |
| 08.07 | 3,19 € |
| 08.06 | 3,19 € |
| 08.05 | 3,19 € |
| 08.04 | 3,19 € |
| 08.03 | 3,19 € |
| 08.02 | 3,19 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, arbūzų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU gervuogių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, obuolių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, abrikosų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, persimonų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000290258%2F18%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-zalia-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, žalia
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290260%2Fb2%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-geltona-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, geltona
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290255%2Ffa%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-rozine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, rožinė
12,89 €
214,83 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290256%2F13%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-melyna-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, mėlyna
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290259%2F43%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-oranzine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, oranžinė
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, greipfrutų, bergamočių ir mėtų skonio, nuo 6 m
11,43 €14,29 €
190,50 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000294058%2Fb9%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-tamsiai-rozine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, tamsiai rožinė
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina