%2Fp%2F10000290260%2Fb2%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-geltona-60-ml-0.jpg&w=512)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, geltona
60 ml · Visos „CURAPROX“ akcijos →
Stebėta ir pigiau: 9,16 € (09.30)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~35 % brangiau nei akcijų vidurkis (9,72 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (15 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 13,09 € |
| 09.30 | 9,16 € |
| 09.29 | 9,16 € |
| 09.26 | 9,16 € |
| 08.03-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.02 | 13,09 € |
| 08.01 | 13,09 € |
| 07.31 | 9,16 € |
| 07.30 | 9,16 € |
| 07.29 | 9,16 € |
| 07.28 | 9,16 € |
| 07.27 | 9,16 € |
| 07.26 | 9,16 € |
| 07.23 | 9,16 € |
| 07.22 | 9,16 € |
| 07.21 | 9,16 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000290256%2F13%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-melyna-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, mėlyna
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290258%2F18%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-zalia-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, žalia
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290255%2Ffa%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-rozine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, rožinė
12,89 €
214,83 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290259%2F43%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-oranzine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, oranžinė
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000294058%2Fb9%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-tamsiai-rozine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, tamsiai rožinė
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU gervuogių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, arbūzų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, greipfrutų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, obuolių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, abrikosų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, persimonų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, gervuogių, saldymedžio ir mėtų skonio, nuo 6 m
11,35 €14,19 €
189,17 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes