%2Fp%2F10000290261%2Fc0%2Fcuraprox-dantu-pastu-rinkinys-be-you-su-sepeteliu-6-vnt-x-10-ml-0.jpg&w=512)
CURAPROX dantų pastų rinkinys BE YOU, su šepetėliu
60 ml · Visos „CURAPROX“ akcijos →
Stebėta ir pigiau: 13,85 € (09.30)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~38 % brangiau nei akcijų vidurkis (14,31 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (14 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 19,79 € |
| 09.30 | 13,85 € |
| 08.02-09.29: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.01 | 19,79 € |
| 07.31 | 13,85 € |
| 07.30 | 13,85 € |
| 07.29 | 13,85 € |
| 07.28 | 13,85 € |
| 07.27 | 13,85 € |
| 07.26 | 13,85 € |
| 07.25 | 13,85 € |
| 07.24 | 13,85 € |
| 07.23 | 13,85 € |
| 07.22 | 13,85 € |
| 07.21 | 13,85 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000243912%2Ff9%2Fcuraprox-dantu-sepeteliu-rinkinys-ultra-soft-cs5460-3-vnt-0.jpg&w=256)
CURAPROX dantų šepetėlių rinkinys ULTRA SOFT CS5460
14,99 €
5,00 €/vnt
El. vaistinės kaina

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, obuolių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, abrikosų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU gervuogių
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, arbūzų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, persimonų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta BE YOU, greipfrutų
2,39 €3,99 €
239,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000290255%2Ffa%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-rozine-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, rožinė
12,89 €
214,83 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290258%2F18%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-zalia-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, žalia
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290256%2F13%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-melyna-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, mėlyna
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290260%2Fb2%2Fcuraprox-balinanti-dantu-pasta-be-you-geltona-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX balinanti dantų pasta BE YOU, geltona
13,09 €
218,17 €/l
El. vaistinės kaina