
WOOM dantų pasta vaikams KIDS PEACH, persikų skonio, 3–8 m
50 ml · Visos „WOOM“ akcijos →
![]() | su kortele | 4,08 €tinklo nurodyta sena kaina 6,80 €81,60 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~14 % pigiau nei akcijų vidurkis (4,76 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (29 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 4,08 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 4,76 € |
| 08.30 | 4,76 € |
| 08.29 | 4,76 € |
| 08.28 | 4,76 € |
| 08.27 | 4,76 € |
| 08.26 | 4,76 € |
| 08.24 | 4,76 € |
| 08.23 | 4,76 € |
| 08.22 | 4,76 € |
| 08.21 | 4,76 € |
| 08.20 | 4,76 € |
| 08.19 | 4,76 € |
| 08.18 | 4,76 € |
| 08.17 | 4,76 € |
| 08.16 | 4,76 € |
| 08.15 | 4,76 € |
| 08.14 | 4,76 € |
| 08.13 | 4,76 € |
| 08.11 | 4,76 € |
| 08.10 | 4,76 € |
| 08.09 | 4,76 € |
| 08.08 | 4,76 € |
| 08.07 | 4,76 € |
| 08.05 | 4,76 € |
| 08.04 | 4,76 € |
| 08.03 | 4,76 € |
| 08.02 | 4,76 € |
| 08.01 | 4,76 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
SUNSTAR GUM dantų pasta vaikams KIDS, 3–6 m., braškių skonio
4,84 €6,05 €
96,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, mėtų skonio, nuo 6 m
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
WOOM dantų pasta vaikams JUNIOR COLA, nuo 6 m., kolos skonio
4,08 €6,80 €
81,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, nuo 6 m., arbūzų skonio
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
KAKĖ MAKĖ aviečių skonio dantų pasta vaikams, nuo 3 m
2,63 €3,76 €
35,07 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, nuo 2 m., braškių skonio
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
Mr. White SPIDER-MAN dantų pasta vaikams, mėtų skonio, 3-6 m
3,33 €5,13 €
44,40 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000301131%2F5e%2Fcuraprox-dantu-pasta-vaikams-kids-950-nuo-2-m-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS 950, nuo 2 m
8,79 €
146,50 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000301091%2Ffc%2Fcuraprox-dantu-pasta-vaikams-kids-1450-nuo-6-m-60-ml-0.jpg&w=256)
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS 1450, nuo 6 m
8,79 €
146,50 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
WOOM dantų pasta vaikams JUNIOR BUBBLE GUM, nuo 6 m
4,08 €6,80 €
81,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELGYDIUM dantų pasta gelis vaikams KIDS Red Berries ėduonies kontrolei, uogų skonio, 3-6 m
6,99 €9,99 €
139,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELGYDIUM dantų pasta gelis vaikams KIDS Banana ėduonies kontrolei, bananų skonio, 2-6 m
6,99 €9,99 €
139,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes