
IMUNOMOSS skystas maisto papildas
250 ml · Visos „IMUNOMOSS“ akcijos →
![]() | su kortele | 11,19 €tinklo nurodyta sena kaina 13,99 €44,76 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 11,19 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000182449%2Fc7%2Fimunital-maisto-papildas-shots-20-vnt-x-10-ml-0.jpg&w=256)
IMUNITAL maisto papildas SHOTS
20,08 €28,69 €
100,40 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
GAMTOS NAMAI skystas maisto papildas IMMUNITY, x 14
16,19 €26,99 €
1,16 €/vnt
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000208890%2F86%2Fmolekin-maisto-papildas-imuno-30-tab-0.jpg&w=256)
MOLEKIN maisto papildas IMUNO, 30 tab
7,76 €11,08 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000130012%2F47%2Fsambucus-maisto-papildas-imunitetui-kids-120-ml-0.png&w=256)
SAMBUCUS maisto papildas imunitetui KIDS
9,43 €11,09 €
78,58 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000307391%2Fca%2Fpapilocare-maisto-papildas-immunocaps-30-kaps-0.jpg&w=256)
PAPILOCARE maisto papildas IMMUNOCAPS, 30 kaps
39,59 €
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000183937%2F5c%2Forsalit-maisto-papildas-200-ml-0.jpg&w=256)
ORSALIT maisto papildas
4,09 €
20,45 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000170568%2Fd4%2Fmoss-maisto-papildas-milteliais-coldmoss-6-pak-0.jpg&w=256)
MOSS maisto papildas milteliais COLDMOSS
5,59 €6,99 €
0,93 €/vnt
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000114147%2F3f%2Fhematogenas-maisto-papildas-50-g-0.jpg&w=256)
HEMATOGENAS maisto papildas
0,91 €1,07 €
18,20 €/kg
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000254730%2F85%2Fdefendyl-maisto-papildas-imunoglukan-p4h-junior-120-ml-0.jpg&w=256)
DEFENDYL maisto papildas IMUNOGLUKAN P4H JUNIOR
18,62 €20,69 €
155,17 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000119016%2F76%2Fflorix-maisto-papildas-500-ml-0.jpg&w=256)

