
Lysi COD LIVER OIL natūralūs žuvų taukai mėtų ir citrinų skonio
240 ml · Visos „LYSI“ akcijos →
![]() | su kortele | 16,09 €tinklo nurodyta sena kaina 22,99 €67,04 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 16,09 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
LYSI natūralūs žuvų taukai, citrinų skonio
15,29 €16,99 €
63,71 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
MÖLLER'S žuvų taukai, citrinų skonio
10,00 €19,99 €
40,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LYSI CHILDRENS, žuvų taukai vaikams, natūralaus skonio
12,00 €23,99 €
50,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
MÖLLER'S STRONG VITAMIN D žuvų taukai, citrinų skonio
18,74 €24,99 €
74,96 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
%2Fp%2F10000136198%2F27%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-citrinu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, citrinų skonio
11,87 €19,79 €
47,48 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000114972%2F5a%2Fmollers-maisto-papildas-naturalaus-skonio-zuvu-taukai-omega-3-250-ml-0.jpg&w=256)
MOLLERS maisto papildas natūralaus skonio žuvų taukai OMEGA-3
13,43 €16,79 €
53,72 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
ECOSH žuvų taukai su Camelina sativa aliejumi, citrinų skonio
20,29 €28,99 €
135,27 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
MÖLLER'S žuvų taukai, vaisių skonio
14,99 €19,99 €
59,96 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
