MOLLERS OMEGA-3 skysti žuvų taukai, natūralaus skonio
250 ml · Visos „MOLLER“ akcijos →
| visiems | 11,99 €tinklo nurodyta sena kaina 19,99 €47,96 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~20 % pigiau nei akcijų vidurkis (14,99 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (32 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 11,99 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 14,99 € |
| 08.30 | 14,99 € |
| 08.29 | 14,99 € |
| 08.28 | 14,99 € |
| 08.27 | 14,99 € |
| 08.26 | 14,99 € |
| 08.25 | 14,99 € |
| 08.24 | 14,99 € |
| 08.23 | 14,99 € |
| 08.22 | 14,99 € |
| 08.21 | 14,99 € |
| 08.20 | 14,99 € |
| 08.19 | 14,99 € |
| 08.18 | 14,99 € |
| 08.17 | 14,99 € |
| 08.16 | 14,99 € |
| 08.15 | 14,99 € |
| 08.14 | 14,99 € |
| 08.13 | 14,99 € |
| 08.12 | 14,99 € |
| 08.11 | 14,99 € |
| 08.10 | 14,99 € |
| 08.09 | 14,99 € |
| 08.08 | 14,99 € |
| 08.07 | 14,99 € |
| 08.06 | 14,99 € |
| 08.05 | 14,99 € |
| 08.04 | 14,99 € |
| 08.03 | 14,99 € |
| 08.02 | 14,99 € |
| 08.01 | 14,99 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000114972%2F5a%2Fmollers-maisto-papildas-naturalaus-skonio-zuvu-taukai-omega-3-250-ml-0.jpg&w=256)
MOLLERS maisto papildas natūralaus skonio žuvų taukai OMEGA-3
13,43 €16,79 €
53,72 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000183228%2F60%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-obuoliu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, obuolių skonio
10,26 €15,79 €
41,04 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000136198%2F27%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-citrinu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, citrinų skonio
11,87 €19,79 €
47,48 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
MÖLLER’S skysti žuvų taukai, obuolių skonio
14,99 €19,99 €
59,96 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt

· su kortele
LYSI natūralūs žuvų taukai, citrinų skonio
15,29 €16,99 €
63,71 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
LYSI CHILDRENS, žuvų taukai vaikams, natūralaus skonio
12,00 €23,99 €
50,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
