Tinklo nurodyta nuolaida −40%
MOLLERS OMEGA-3 žuvų taukai paaugliams N28
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (11,79 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (32 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 11,79 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 11,79 € |
| 08.30 | 11,79 € |
| 08.29 | 11,79 € |
| 08.28 | 11,79 € |
| 08.27 | 11,79 € |
| 08.26 | 11,79 € |
| 08.25 | 11,79 € |
| 08.24 | 11,79 € |
| 08.23 | 11,79 € |
| 08.22 | 11,79 € |
| 08.21 | 11,79 € |
| 08.20 | 11,79 € |
| 08.19 | 11,79 € |
| 08.18 | 11,79 € |
| 08.17 | 11,79 € |
| 08.16 | 11,79 € |
| 08.15 | 11,79 € |
| 08.14 | 11,79 € |
| 08.13 | 11,79 € |
| 08.12 | 11,79 € |
| 08.11 | 11,79 € |
| 08.10 | 11,79 € |
| 08.09 | 11,79 € |
| 08.08 | 11,79 € |
| 08.07 | 11,79 € |
| 08.06 | 11,79 € |
| 08.05 | 11,79 € |
| 08.04 | 11,79 € |
| 08.03 | 11,79 € |
| 08.02 | 11,79 € |
| 08.01 | 11,79 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−35%%2Fp%2F10000116867%2F63%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-80-kaps-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000116867%2F63%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-80-kaps-0.jpg&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, 80 kaps
9,61 €14,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−20%%2Fp%2F10000114063%2Fb7%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-tutti-frutti-250-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000114063%2Fb7%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-tutti-frutti-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3 TUTTI FRUTTI
12,63 €15,79 €
50,52 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−35%%2Fp%2F10000183228%2F60%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-obuoliu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000183228%2F60%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-obuoliu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, obuolių skonio
10,26 €15,79 €
41,04 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−20%%2Fp%2F10000114972%2F5a%2Fmollers-maisto-papildas-naturalaus-skonio-zuvu-taukai-omega-3-250-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000114972%2F5a%2Fmollers-maisto-papildas-naturalaus-skonio-zuvu-taukai-omega-3-250-ml-0.jpg&w=256)
MOLLERS maisto papildas natūralaus skonio žuvų taukai OMEGA-3
13,43 €16,79 €
53,72 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−40%%2Fp%2F10000136198%2F27%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-citrinu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000136198%2F27%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-citrinu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, citrinų skonio
11,87 €19,79 €
47,48 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
Žuvų taukai MOLLERS, 80 kapsulių
19,98 €

