
FJØRD STRONG OMEGA-3 žuvų taukai
100 ml · Visos „FJORD STRONG OMEGA-3“ akcijos →
![]() | su kortele | 15,19 €tinklo nurodyta sena kaina 18,99 €151,90 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.19
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (15,19 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (18 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 15,19 € |
| 08.20-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.19 | 15,19 € |
| 08.18 | 15,19 € |
| 08.17 | 15,19 € |
| 08.16 | 15,19 € |
| 08.15 | 15,19 € |
| 08.14 | 15,19 € |
| 08.13 | 15,19 € |
| 08.12 | 15,19 € |
| 08.11 | 15,19 € |
| 08.10 | 15,19 € |
| 08.09 | 15,19 € |
| 08.08 | 15,19 € |
| 08.06 | 15,19 € |
| 08.05 | 15,19 € |
| 08.04 | 15,19 € |
| 08.03 | 15,19 € |
| 08.02 | 15,19 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000231952%2F2e%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-100-ml-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3
15,83 €17,59 €
158,30 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000231950%2Fd8%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-80-kaps-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3, 80 kaps
19,75 €20,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000329406%2F51%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-sport-60-kaps-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 SPORT, 60 kaps
30,69 €
El. vaistinės kaina

· su kortele
FJØRD STRONG OMEGA-3 GENIUS DROPS
8,55 €17,09 €
171,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000290777%2F7c%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-cardio-60-kaps-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 CARDIO, 60 kaps
24,92 €27,69 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000270629%2F58%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-smart-gummies-45-guminukai-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 SMART GUMMIES, 45 guminukai
15,46 €23,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000282329%2F46%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-genius-drops-su-pipete-50-ml-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 GENIUS DROPS, su pipete
14,21 €15,79 €
284,20 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000318656%2F8f%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-strong-vitamin-d-4000-tv-250-ml-0.jpg&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3 STRONG VITAMIN D 4000 TV
21,79 €
87,16 €/l
El. vaistinės kaina
FJORD STRONG OMEGA-3 GENIUS DROPS
15,99 €
319,80 €/l
El. vaistinės kaina