%2Fp%2F10000231952%2F2e%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-100-ml-0.jpg&w=512)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3
100 ml · Visos „STRONG OMEGA-3“ akcijos →
| visiems | 15,83 €tinklo nurodyta sena kaina 17,59 €158,30 €/l · apskaičiuota | |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −10 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 12,31 € (09.30)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~15 % brangiau nei akcijų vidurkis (13,82 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (43 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 15,83 € |
| 09.30 | 12,31 € |
| 09.29 | 12,31 € |
| 09.28 | 12,31 € |
| 09.27 | 12,31 € |
| 09.26 | 12,31 € |
| 09.25 | 12,31 € |
| 09.24 | 12,31 € |
| 09.23 | 12,31 € |
| 09.22 | 12,31 € |
| 09.21 | 12,31 € |
| 09.20 | 12,31 € |
| 09.19 | 12,31 € |
| 09.18 | 12,31 € |
| 09.17 | 12,31 € |
| 09.16 | 12,31 € |
| 09.15 | 12,31 € |
| 09.14 | 12,31 € |
| 09.13 | 12,31 € |
| 09.12 | 12,31 € |
| 09.11 | 12,31 € |
| 09.10 | 12,31 € |
| 09.09 | 12,31 € |
| 09.08 | 12,31 € |
| 09.07 | 12,31 € |
| 09.06 | 12,31 € |
| 09.05 | 12,31 € |
| 09.04 | 12,31 € |
| 09.03 | 12,31 € |
| 09.02 | 12,31 € |
| 09.01 | 12,31 € |
| 08.22-08.31: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.21 | 17,59 € |
| 08.19 | 17,59 € |
| 08.18 | 17,59 € |
| 08.17 | 17,59 € |
| 08.16 | 17,59 € |
| 08.15 | 17,59 € |
| 08.14 | 17,59 € |
| 08.09-08.13: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.08 | 17,59 € |
| 08.07 | 17,59 € |
| 08.06 | 17,59 € |
| 08.05 | 17,59 € |
| 07.28-08.04: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 07.27 | 17,59 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000231950%2Fd8%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-80-kaps-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3, 80 kaps
18,71 €20,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000329406%2F51%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-sport-60-kaps-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 SPORT, 60 kaps
30,69 €
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290777%2F7c%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-cardio-60-kaps-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 CARDIO, 60 kaps
24,92 €27,69 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000270629%2F58%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-smart-gummies-45-guminukai-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 SMART GUMMIES, 45 guminukai
15,46 €23,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000282329%2F46%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-genius-drops-su-pipete-50-ml-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 GENIUS DROPS, su pipete
14,21 €15,79 €
284,20 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000114063%2Fb7%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-tutti-frutti-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3 TUTTI FRUTTI
12,63 €15,79 €
50,52 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000116867%2F63%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-80-kaps-0.jpg&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, 80 kaps
9,61 €14,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000169732%2F9b%2Fomex-maisto-papildas-zuvu-taukai-premium-omega-3-60-kaps-0.jpg&w=256)
OMEX maisto papildas žuvų taukai PREMIUM OMEGA-3, 60 kaps
12,67 €19,49 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000183228%2F60%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-obuoliu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, obuolių skonio
10,26 €15,79 €
41,04 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000136198%2F27%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-citrinu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, citrinų skonio
11,87 €19,79 €
47,48 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000114972%2F5a%2Fmollers-maisto-papildas-naturalaus-skonio-zuvu-taukai-omega-3-250-ml-0.jpg&w=256)
MOLLERS maisto papildas natūralaus skonio žuvų taukai OMEGA-3
13,43 €16,79 €
53,72 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

