%2Fp%2F10000231950%2Fd8%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-80-kaps-0.jpg&w=512)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3, 80 kaps
Visos „STRONG OMEGA-3“ akcijos →
| visiems | 18,71 €tinklo nurodyta sena kaina 20,79 € | |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −10 %: tinklo nurodyta nuolaida.
Stebėta ir pigiau: 10,39 € (09.30)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~27 % brangiau nei akcijų vidurkis (15,49 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (54 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 19,75 € |
| 09.30 | 10,39 € |
| 09.29 | 10,39 € |
| 09.28 | 10,39 € |
| 09.27 | 10,39 € |
| 09.25 | 10,39 € |
| 09.24 | 10,39 € |
| 09.23 | 10,39 € |
| 09.22 | 10,39 € |
| 09.21 | 10,39 € |
| 09.20 | 10,39 € |
| 09.19 | 10,39 € |
| 09.18 | 10,39 € |
| 09.17 | 10,39 € |
| 09.16 | 10,39 € |
| 09.15 | 10,39 € |
| 09.14 | 10,39 € |
| 09.13 | 10,39 € |
| 09.12 | 10,39 € |
| 09.10 | 10,39 € |
| 09.09 | 10,39 € |
| 09.08 | 10,39 € |
| 09.07 | 10,39 € |
| 09.06 | 10,39 € |
| 09.05 | 10,39 € |
| 09.04 | 10,39 € |
| 09.02 | 10,39 € |
| 09.01 | 10,39 € |
| 08.31 | 20,79 € |
| 08.30 | 20,79 € |
| 08.29 | 20,79 € |
| 08.28 | 20,79 € |
| 08.27 | 20,79 € |
| 08.26 | 20,79 € |
| 08.24 | 20,79 € |
| 08.21 | 20,79 € |
| 08.20 | 20,79 € |
| 08.19 | 20,79 € |
| 08.18 | 20,79 € |
| 08.17 | 20,79 € |
| 08.15 | 20,79 € |
| 08.14 | 20,79 € |
| 08.13 | 20,79 € |
| 08.12 | 20,79 € |
| 08.10 | 20,79 € |
| 08.09 | 20,79 € |
| 08.08 | 20,79 € |
| 08.07 | 20,79 € |
| 08.06 | 20,79 € |
| 08.05 | 20,79 € |
| 08.04 | 20,79 € |
| 08.03 | 20,79 € |
| 08.02 | 20,79 € |
| 08.01 | 20,79 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000231952%2F2e%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-100-ml-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3
15,83 €17,59 €
158,30 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000329406%2F51%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-sport-60-kaps-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 SPORT, 60 kaps
30,69 €
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000290777%2F7c%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-cardio-60-kaps-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 CARDIO, 60 kaps
24,92 €27,69 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000116867%2F63%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-80-kaps-0.jpg&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, 80 kaps
9,61 €14,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000282329%2F46%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-genius-drops-su-pipete-50-ml-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 GENIUS DROPS, su pipete
14,21 €15,79 €
284,20 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000270629%2F58%2Ffjord-maisto-papildas-zuvu-taukai-strong-omega-3-smart-gummies-45-guminukai-0.jpg&w=256)
FJORD maisto papildas žuvų taukai STRONG OMEGA-3 SMART GUMMIES, 45 guminukai
15,46 €23,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000169732%2F9b%2Fomex-maisto-papildas-zuvu-taukai-premium-omega-3-60-kaps-0.jpg&w=256)
OMEX maisto papildas žuvų taukai PREMIUM OMEGA-3, 60 kaps
12,67 €19,49 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000114063%2Fb7%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-tutti-frutti-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3 TUTTI FRUTTI
12,63 €15,79 €
50,52 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000183228%2F60%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-obuoliu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, obuolių skonio
10,26 €15,79 €
41,04 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000136198%2F27%2Fmollers-maisto-papildas-zuvu-taukai-omega-3-citrinu-skonio-250-ml-0.png&w=256)
MOLLERS maisto papildas žuvų taukai OMEGA-3, citrinų skonio
11,87 €19,79 €
47,48 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000176516%2F85%2Fomex-maisto-papildas-zuvu-taukai-premium-cardio-60-kaps-0.jpg&w=256)
OMEX maisto papildas žuvų taukai PREMIUM CARDIO, 60 kaps
14,94 €22,99 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

