Tinklo nurodyta nuolaida −40%

KUKLA COSMETICS atkuriamasis kondicionierius
300 ml · Visos „KUKLA COSMETICS“ akcijos →
| visiems | 7,79 €tinklo nurodyta sena kaina 12,99 €25,97 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (7,96 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (35 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 7,79 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 7,79 € |
| 08.30 | 7,79 € |
| 08.29 | 7,79 € |
| 08.28 | 7,79 € |
| 08.27 | 7,79 € |
| 08.26 | 7,79 € |
| 08.25 | 7,79 € |
| 08.24 | 7,79 € |
| 08.23 | 7,79 € |
| 08.22 | 7,79 € |
| 08.21 | 7,79 € |
| 08.20 | 7,79 € |
| 08.19 | 7,79 € |
| 08.18 | 7,79 € |
| 08.17 | 7,79 € |
| 08.16 | 7,79 € |
| 08.15 | 7,79 € |
| 08.14 | 7,79 € |
| 08.13 | 7,79 € |
| 08.12 | 7,79 € |
| 08.11 | 7,79 € |
| 08.10 | 7,79 € |
| 08.09 | 7,79 € |
| 08.08 | 7,79 € |
| 08.07 | 7,79 € |
| 08.06 | 7,79 € |
| 08.05 | 7,79 € |
| 08.04 | 7,79 € |
| 08.03 | 7,79 € |
| 08.02 | 7,79 € |
| 08.01 | 7,79 € |
| 07.31 | 9,74 € |
| 07.30 | 9,74 € |
| 07.29 | 9,74 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000257371%2Fa8%2Fkukla-drekinantis-plauku-kondicionierius-cosmetics-300-ml-0.png&w=256)
KUKLA drėkinantis plaukų kondicionierius COSMETICS
12,89 €
42,97 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
APIVITA, kondicionierius su keratinu, maitinamasis, atkuriamasis
7,79 €12,99 €
51,93 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
SKINLOVERS atkuriamasis kondicionierius dažytiems ir pažeistiems plaukams
17,99 €29,99 €
59,97 €/l
El. vaistinės kaina
PURING RICHNESS maitinamasis kondicionierius
13,89 €
46,30 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
−25%

· su kortele
PURING drėkinamasis kondicionierius HYDRARGAN
10,42 €13,89 €
34,73 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
PURING HYDRARGAN drėkinamasis kondicionierius
13,89 €
46,30 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
−40%
KUKLA drėkinantis ir lengvai maitinantis kondicionierius
7,79 €12,99 €
25,97 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000257372%2Fc4%2Fkukla-sampunas-cosmetics-300-ml-0.png&w=256)
KUKLA šampūnas COSMETICS
12,89 €
42,97 €/l
El. vaistinės kaina
