Tinklo nurodyta nuolaida −40%

KUKLA COSMETICS atkuriamasis plaukų aliejus
100 ml · Visos „KUKLA COSMETICS“ akcijos →
| visiems | 17,99 €tinklo nurodyta sena kaina 29,99 €179,90 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 17,39 € (08.11)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (18,28 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (17 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 17,99 € |
| 08.17-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.16 | 17,99 € |
| 08.15 | 17,99 € |
| 08.12-08.14: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.11 | 17,39 € |
| 08.10 | 17,39 € |
| 08.09 | 17,39 € |
| 08.08 | 17,39 € |
| 08.07 | 17,39 € |
| 08.06 | 17,39 € |
| 08.05 | 17,39 € |
| 08.04 | 17,39 € |
| 08.03 | 17,39 € |
| 08.02 | 17,39 € |
| 08.01 | 17,39 € |
| 07.31 | 21,74 € |
| 07.30 | 21,74 € |
| 07.29 | 21,74 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000257371%2Fa8%2Fkukla-drekinantis-plauku-kondicionierius-cosmetics-300-ml-0.png&w=256)
KUKLA drėkinantis plaukų kondicionierius COSMETICS
12,89 €
42,97 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
SKINLOVERS atkuriantis ir glotninantis plaukų aliejus
17,99 €29,99 €
599,67 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000257372%2Fc4%2Fkukla-sampunas-cosmetics-300-ml-0.png&w=256)
KUKLA šampūnas COSMETICS
12,89 €
42,97 €/l
El. vaistinės kaina
−30%

· su kortele
KUKLA COSMETICS, kremas banguotiems ir garbanotiems plaukams
11,89 €16,99 €
47,56 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000246691%2F25%2Fmacamia-plauku-aliejus-10-ml-0.jpg&w=256)
MACADAMIA plaukų aliejus
5,89 €
589,00 €/l
Tik internete