Tinklo nurodyta nuolaida −40%
SMART WAY purškiamas D3 4000 TV
30 ml · Visos „SMART WAY“ akcijos →
| visiems | 14,69 €tinklo nurodyta sena kaina 24,49 €489,67 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~20 % pigiau nei akcijų vidurkis (18,37 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (4 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 14,69 € |
| 08.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 07.31 | 18,37 € |
| 07.30 | 18,37 € |
| 07.29 | 18,37 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−40%

· su kortele
SMART WAY purškiamas maisto papildas VITAMINAS D3, 4000 TV, mėtų ir citrinų skonio
14,69 €24,49 €
489,67 €/l
El. vaistinės kaina
−40%%2Fp%2F10000186123%2Fff%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-4000-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000186123%2Fff%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-4000-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
VITIRON purškiamas maisto papildas D3 OLIVE SUN 4000 TV
8,33 €13,89 €
833,00 €/l
El. vaistinės kaina
−40%%2Fp%2F10000182691%2Ff4%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-2000-tv-10-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000182691%2Ff4%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-2000-tv-10-ml-0.png&w=256)
VITIRON purškiamas maisto papildas D3 OLIVE SUN 2000 TV
6,53 €10,89 €
653,00 €/l
El. vaistinės kaina
−40%%2Fp%2F10000182690%2Ff0%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-1000-tv-10-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000182690%2Ff0%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-1000-tv-10-ml-0.png&w=256)
VITIRON purškiamas maisto papildas D3 OLIVE SUN 1000 TV
6,05 €10,09 €
605,00 €/l
El. vaistinės kaina
−40%

· su kortele
NORDAID purškiamas vitaminas D3 4000IU, mėtų skonio
12,59 €20,99 €
419,67 €/l
El. vaistinės kaina
