%2Fp%2F10000198890%2F69%2Fcurasept-dantu-pasta-vaikams-biosmalto-junior-ivairiu-vaisiu-skonio-75-ml-0.jpg&w=512)
CURASEPT dantų pasta vaikams BIOSMALTO JUNIOR, įvairių vaisių skonio
75 ml · Visos „BIOSMALTO JUNIOR“ akcijos →
| visiems | 10,41 €tinklo nurodyta sena kaina 13,89 €138,80 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 9,72 € (09.30)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (10,33 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (35 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 10,41 € |
| 09.30 | 9,72 € |
| 09.29 | 9,72 € |
| 09.27 | 9,72 € |
| 09.26 | 9,72 € |
| 09.01-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 10,41 € |
| 08.30 | 10,41 € |
| 08.29 | 10,41 € |
| 08.28 | 10,41 € |
| 08.27 | 10,41 € |
| 08.26 | 10,41 € |
| 08.25 | 10,41 € |
| 08.24 | 10,41 € |
| 08.23 | 10,41 € |
| 08.22 | 10,41 € |
| 08.21 | 10,41 € |
| 08.20 | 10,41 € |
| 08.19 | 10,41 € |
| 08.18 | 10,41 € |
| 08.17 | 10,41 € |
| 08.16 | 10,41 € |
| 08.15 | 10,41 € |
| 08.14 | 10,41 € |
| 08.13 | 10,41 € |
| 08.12 | 10,41 € |
| 08.10 | 10,41 € |
| 08.09 | 10,41 € |
| 08.08 | 10,41 € |
| 08.07 | 10,41 € |
| 08.06 | 10,41 € |
| 08.05 | 10,41 € |
| 08.04 | 10,41 € |
| 08.03 | 10,41 € |
| 08.02 | 10,41 € |
| 08.01 | 10,41 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000198889%2F2e%2Fcurasept-dantu-pasta-su-fluoru-vaikams-biosmalto-baby-kid-6-men-6-m-braskiu-skonio-50-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT dantų pasta su fluoru vaikams BIOSMALTO BABY KID, 6 mėn.-6 m., braškių skonio
8,09 €10,79 €
161,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
SUNSTAR G.U.M. dantų pasta vaikams JUNIOR, 7–12 m., braškių skonio
4,84 €6,05 €
96,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000198652%2Fa0%2Fcurasept-dantu-pasta-jautriems-dantims-biosmalto-sensitive-75-ml-0.jpg&w=256)
CURASEPT dantų pasta jautriems dantims BIOSMALTO SENSITIVE
11,09 €14,79 €
147,87 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
WOOM dantų pasta vaikams JUNIOR COLA, nuo 6 m., kolos skonio
4,08 €6,80 €
81,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, nuo 2 m., braškių skonio
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, mėtų skonio, nuo 6 m
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
CURASEPT Biosmalto Baby ŽYDRAS / ROŽINIS dantų šepetėlis 0-3 m. vaikams
4,19 €6,99 €
El. vaistinės kaina

· su kortele
CURAPROX dantų pasta vaikams KIDS, nuo 6 m., arbūzų skonio
6,36 €9,09 €
106,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
SUNSTAR GUM dantų pasta vaikams KIDS, 3–6 m., braškių skonio
4,84 €6,05 €
96,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000198650%2F9d%2Fcurasept-dantu-pasta-biosmalto-75-ml-0.jpg&w=256)