%2Fp%2F10000215071%2F8c%2Fla-roche-posay-veido-kremas-jautriai-odai-toleriane-sensitive-40-ml-0.jpg&w=512)
LA ROCHE-POSAY veido kremas jautriai odai TOLERIANE SENSITIVE
40 ml · Visos „TOLERIANE SENSITIVE“ akcijos →
Stebėta ir pigiau: 19,61 € (08.30)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~7 % brangiau nei akcijų vidurkis (20,37 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (24 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 09.28 | 21,79 € |
| 09.25 | 21,79 € |
| 09.24 | 21,79 € |
| 09.15-09.23: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.14 | 21,79 € |
| 09.10-09.13: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.09 | 21,79 € |
| 09.08 | 21,79 € |
| 09.07 | 21,79 € |
| 09.06 | 21,79 € |
| 09.05 | 21,79 € |
| 08.31-09.04: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.30 | 19,61 € |
| 08.27-08.29: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.26 | 19,61 € |
| 08.25 | 19,61 € |
| 08.24 | 19,61 € |
| 08.23 | 19,61 € |
| 08.20 | 19,61 € |
| 08.19 | 19,61 € |
| 08.17 | 19,61 € |
| 08.16 | 19,61 € |
| 08.13 | 19,61 € |
| 08.12 | 19,61 € |
| 08.11 | 19,61 € |
| 08.10 | 19,61 € |
| 08.09 | 19,61 € |
| 08.02-08.08: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.01 | 19,61 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000196349%2F5d%2Fla-roche-posay-veido-kremas-toleriane-sensitive-rich-40-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido kremas TOLERIANE SENSITIVE RICH
21,79 €
544,75 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000215109%2F4a%2Fla-roche-posay-veido-prausiklis-jautriai-odai-toleriane-400-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido prausiklis jautriai odai TOLERIANE
20,79 €
51,98 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000225810%2Fcc%2Fla-roche-posay-kremas-toleriane-dermallergo-ultra-40-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY kremas TOLERIANE DERMALLERGO ULTRA
25,89 €
647,25 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000225809%2F04%2Fla-roche-posay-veido-fluidas-toleriane-dermallergo-ultra-40-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido fluidas TOLERIANE DERMALLERGO ULTRA
33,69 €
842,25 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000284031%2F10%2Fla-roche-posay-veido-kremas-effaclar-duo-m-40-ml-0.jpg&w=256)
LA ROCHE-POSAY veido kremas EFFACLAR DUO+M
17,09 €22,79 €
427,25 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
LA ROCHE-POSAY raminantis ir drėkinantis serumas jautriai ir alergiškai odai, su Neurosensinu ir Glicerinu, TOLERIANE DERMALLERGO
33,74 €44,99 €
1124,67 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
EUCERIN veido ir kūno kremas jautriai odai pH5
11,89 €16,99 €
158,53 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY veido serumas probleminei odai EFFACLAR
27,44 €36,59 €
914,67 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LA ROCHE-POSAY veido kremas ANTHELIOS PIGMENT SPF50+
25,49 €33,99 €
509,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
NOREVA maitinamasis kremas jautriai odai SENSIDIANE, bekvapis
13,79 €22,99 €
344,75 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

