%2Fp%2F10000221410%2Ffd%2Fbioderma-raminamasis-ir-drekinamasis-veido-kremas-sensibio-defensive-rich-40-ml-0.jpg&w=512)
BIODERMA raminamasis ir drėkinamasis veido kremas SENSIBIO DEFENSIVE RICH
40 ml · Visos „SENSIBIO DEFENSIVE RICH“ akcijos →
| visiems | 11,75 €tinklo nurodyta sena kaina 16,79 €293,75 €/l · apskaičiuota | |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~22 % pigiau nei akcijų vidurkis (14,98 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (26 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 09.28 | 11,75 € |
| 09.27 | 11,75 € |
| 09.01-09.26: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 15,11 € |
| 08.28 | 15,11 € |
| 08.26 | 15,11 € |
| 08.25 | 15,11 € |
| 08.24 | 15,11 € |
| 08.23 | 15,11 € |
| 08.22 | 15,11 € |
| 08.21 | 15,11 € |
| 08.20 | 15,11 € |
| 08.19 | 15,11 € |
| 08.18 | 15,11 € |
| 08.16 | 15,11 € |
| 08.15 | 15,11 € |
| 08.14 | 15,11 € |
| 08.13 | 15,11 € |
| 08.12 | 15,11 € |
| 08.11 | 15,11 € |
| 08.10 | 15,11 € |
| 08.09 | 15,11 € |
| 08.08 | 15,11 € |
| 08.07 | 15,11 € |
| 08.05 | 15,11 € |
| 08.04 | 15,11 € |
| 08.01 | 15,11 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000221409%2F0e%2Fbioderma-veido-kremas-sensibio-defensive-40-ml-0.png&w=256)
BIODERMA veido kremas SENSIBIO DEFENSIVE
16,79 €
419,75 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1 · Antra prekė nemokamai
%2Fp%2F10000118928%2F3a%2Fbioderma-drekinamasis-veido-kremas-sebium-hydra-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA drėkinamasis veido kremas SEBIUM HYDRA
15,48 €
387,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000120620%2Fbd%2Fbioderma-veido-kremas-sensibio-ds-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA veido kremas SENSIBIO DS+
11,33 €16,19 €
283,25 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000326269%2Fe4%2Fbioderma-drekinamasis-veido-kremas-hydrabio-legere-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA drėkinamasis veido kremas HYDRABIO LEGERE
17,28 €24,69 €
432,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
BIONIKE drėkinamasis veido kremas sausai ir labai sausai odai DEFENCE HYDRA RICH
11,99 €19,99 €
239,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
BIODERMA raminamasis ir glotninamasis koncentruotas serumas jautriai odai SENSIBIO DEFENSIVE SERUM
20,99 €34,99 €
699,67 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000305653%2F4a%2Fbioderma-veido-kremas-sensibio-ar-cream-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA veido kremas SENSIBIO AR+ CREAM
11,26 €16,09 €
281,50 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
CERAVE drėkinamasis veido ir kūno kremas
21,37 €28,49 €
62,85 €/kg
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
BIODERMA raminamasis, drėkinamasis kremas, stiprinantis jautrios odos natūralią apsisaugojimo nuo išorinių agresijų funkciją SENSIBIO DEFENSIVE RICH
11,89 €16,99 €
297,25 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIODERMA raminamasis kremas CICABIO CREME+
9,65 €13,79 €
241,25 €/l
El. vaistinės kaina
BIODERMA raminamasis, drėkinamasis kremas, stiprinantis jautrios odos natūralią apsisaugojimo nuo išorinių agresijų funkciją SENSIBIO DEFENSIVE
11,89 €16,99 €
297,25 €/l
El. vaistinės kaina