%2Fp%2F10000326269%2Fe4%2Fbioderma-drekinamasis-veido-kremas-hydrabio-legere-40-ml-0.jpg&w=512)
BIODERMA drėkinamasis veido kremas HYDRABIO LEGERE
40 ml · Visos „HYDRABIO LEGERE“ akcijos →
| visiems | 17,28 €tinklo nurodyta sena kaina 24,69 €432,00 €/l · apskaičiuota | |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~22 % pigiau nei akcijų vidurkis (22,22 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (5 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 09.28 | 17,28 € |
| 08.17-09.27: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.16 | 22,22 € |
| 08.15 | 22,22 € |
| 08.14 | 22,22 € |
| 08.13 | 22,22 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000118928%2F3a%2Fbioderma-drekinamasis-veido-kremas-sebium-hydra-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA drėkinamasis veido kremas SEBIUM HYDRA
15,48 €
387,00 €/l
El. vaistinės kaina
EMBRYOLISSE Hydra-Creme Legere drėkinamasis veido kremas
14,39 €19,19 €
359,75 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000221410%2Ffd%2Fbioderma-raminamasis-ir-drekinamasis-veido-kremas-sensibio-defensive-rich-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA raminamasis ir drėkinamasis veido kremas SENSIBIO DEFENSIVE RICH
11,75 €16,79 €
293,75 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo

· su kortele
BABÉ drėkinamasis veido serumas HYDRA
26,99 €44,99 €
899,67 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000120620%2Fbd%2Fbioderma-veido-kremas-sensibio-ds-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA veido kremas SENSIBIO DS+
11,33 €16,19 €
283,25 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
NOVEXPERT drėkinamasis veido kremas sausai odai HYDRO BIOTIQUE
14,99 €24,99 €
499,67 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
DERMALOTANA drėkinamasis kremas HYDRA COMFORT
17,49 €24,99 €
233,20 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EAU THERMALE AVÈNE drėkinamasis veido kremas TOLERANCE HYDRA-10
17,78 €29,63 €
444,50 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
BIONIKE drėkinamasis veido kremas sausai ir labai sausai odai DEFENCE HYDRA RICH
11,99 €19,99 €
239,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
