Tinklo nurodyta nuolaida −40%
BORO PLUS Regular, kremas sausai odai
25 ml · Visos „BORO“ akcijos →
| visiems | 1,79 €tinklo nurodyta sena kaina 2,99 €71,60 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (1,79 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (32 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 1,79 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 1,79 € |
| 08.30 | 1,79 € |
| 08.29 | 1,79 € |
| 08.28 | 1,79 € |
| 08.27 | 1,79 € |
| 08.26 | 1,79 € |
| 08.25 | 1,79 € |
| 08.24 | 1,79 € |
| 08.23 | 1,79 € |
| 08.22 | 1,79 € |
| 08.21 | 1,79 € |
| 08.20 | 1,79 € |
| 08.19 | 1,79 € |
| 08.18 | 1,79 € |
| 08.17 | 1,79 € |
| 08.16 | 1,79 € |
| 08.15 | 1,79 € |
| 08.14 | 1,79 € |
| 08.13 | 1,79 € |
| 08.12 | 1,79 € |
| 08.11 | 1,79 € |
| 08.10 | 1,79 € |
| 08.09 | 1,79 € |
| 08.08 | 1,79 € |
| 08.07 | 1,79 € |
| 08.06 | 1,79 € |
| 08.05 | 1,79 € |
| 08.04 | 1,79 € |
| 08.03 | 1,79 € |
| 08.02 | 1,79 € |
| 08.01 | 1,79 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000170516%2F37%2Fboro-plus-kremas-regular-50-ml-0.jpg&w=256)
BORO PLUS kremas REGULAR
3,99 €
79,80 €/l
El. vaistinės kaina
−35%

· su kortele
CERAVE drėkinamasis kremas sausai odai
19,49 €29,99 €
42,93 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
−35%

· su kortele
NEUTROGENA gelinis kremas sausai odai HYDRO BOOST, bekvapis
14,29 €21,99 €
285,80 €/l
El. vaistinės kaina
−35%

· su kortele
LIERAC prabangus stangrinamasis kremas sausai odai PREMIUM
76,69 €117,99 €
1533,80 €/l
El. vaistinės kaina
−30%

· su kortele
BABOR veido kremas sausai odai su argano aliejumi ARGAN CREAM
48,29 €68,99 €
965,80 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
SVR veido kremas raustančiai, sausai odai SENSIFINE AR CREME
14,09 €18,79 €
352,25 €/l
El. vaistinės kaina
−20%%2Fp%2F10000117615%2Fb2%2Feucerin-ranku-kremas-sausai-odai-su-5-slapalo-urea-repair-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000117615%2Fb2%2Feucerin-ranku-kremas-sausai-odai-su-5-slapalo-urea-repair-75-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN rankų kremas sausai odai su 5% šlapalo UREA REPAIR
7,67 €9,59 €
102,27 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000115279%2Fb2%2Feucerin-veido-kremas-sausai-odai-su-5-slapalo-urea-repair-50-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000115279%2Fb2%2Feucerin-veido-kremas-sausai-odai-su-5-slapalo-urea-repair-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN veido kremas sausai odai su 5% šlapalo UREA REPAIR
13,15 €18,79 €
263,00 €/l
El. vaistinės kaina
