%2Fp%2F10000115279%2Fb2%2Feucerin-veido-kremas-sausai-odai-su-5-slapalo-urea-repair-50-ml-0.jpg&w=512)
EUCERIN veido kremas sausai odai su 5% šlapalo UREA REPAIR
50 ml · Visos „UREA REPAIR“ akcijos →
| visiems | 13,15 €tinklo nurodyta sena kaina 18,79 €263,00 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~9 % pigiau nei akcijų vidurkis (14,40 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (16 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 13,15 € |
| 09.09-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.08 | 18,79 € |
| 08.27-09.07: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.26 | 14,09 € |
| 08.25 | 14,09 € |
| 08.24 | 14,09 € |
| 08.23 | 14,09 € |
| 08.22 | 14,09 € |
| 08.21 | 14,09 € |
| 08.19 | 14,09 € |
| 08.17 | 14,09 € |
| 08.14-08.16: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.13 | 14,09 € |
| 08.12 | 14,09 € |
| 08.07-08.11: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.06 | 14,09 € |
| 08.05 | 14,09 € |
| 08.04 | 14,09 € |
| 08.03 | 14,09 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000117615%2Fb2%2Feucerin-ranku-kremas-sausai-odai-su-5-slapalo-urea-repair-75-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN rankų kremas sausai odai su 5% šlapalo UREA REPAIR
7,67 €9,59 €
102,27 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas sausai odai su 5% šlapalo UREAREPAIR
17,24 €22,99 €
344,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000114444%2Ffc%2Feucerin-labai-sausu-pedu-kremas-su-10-slapalo-urea-repair-100-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN labai sausų pėdų kremas su 10% šlapalo UREA REPAIR
9,75 €12,19 €
97,50 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000206709%2F1c%2Feucerin-kuno-losjonas-su-10-slapalo-keramidais-ir-urea-repair-400-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN kūno losjonas su 10 % šlapalo, keramidais ir UREA REPAIR
17,09 €22,79 €
42,73 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000163650%2Ffa%2Feucerin-sampunas-sausai-galvos-odai-su-5-slapalo-dermo-capillaire-250-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN šampūnas sausai galvos odai su 5% šlapalo DERMO CAPILLAIRE
11,83 €14,79 €
47,32 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN veido ir kūno kremas jautriai odai pH5
12,74 €16,99 €
169,87 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN veido kremas atopinei odai ATOPICONTROL
16,49 €21,99 €
329,80 €/l
El. vaistinės kaina
EUCERIN šampūnas sausai galvos odai su 5% šlapalu DERMOCAPILLAIRE
12,59 €
50,36 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15
19,79 €32,99 €
395,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BABOR veido kremas sausai odai su argano aliejumi ARGAN CREAM
48,29 €68,99 €
965,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
NOVEXPERT veido kremas su prokolagenu, normaliai/sausai odai
33,74 €44,99 €
843,50 €/l
El. vaistinės kaina
