
EUCERIN dieninis veido kremas sausai odai su 5% šlapalo UREAREPAIR
50 ml · Visos „EUCERIN“ akcijos →
![]() | su kortele | 17,24 €tinklo nurodyta sena kaina 22,99 €344,80 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 17,24 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000115279%2Fb2%2Feucerin-veido-kremas-sausai-odai-su-5-slapalo-urea-repair-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN veido kremas sausai odai su 5% šlapalo UREA REPAIR
13,15 €18,79 €
263,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000117615%2Fb2%2Feucerin-ranku-kremas-sausai-odai-su-5-slapalo-urea-repair-75-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN rankų kremas sausai odai su 5% šlapalo UREA REPAIR
7,67 €9,59 €
102,27 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000114444%2Ffc%2Feucerin-labai-sausu-pedu-kremas-su-10-slapalo-urea-repair-100-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN labai sausų pėdų kremas su 10% šlapalo UREA REPAIR
9,75 €12,19 €
97,50 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15
19,79 €32,99 €
395,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas ANTI-PIGMENT, SPF 30
23,99 €39,99 €
479,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15, papildymo pakuotė
28,87 €38,49 €
577,40 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000163650%2Ffa%2Feucerin-sampunas-sausai-galvos-odai-su-5-slapalo-dermo-capillaire-250-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN šampūnas sausai galvos odai su 5% šlapalo DERMO CAPILLAIRE
11,83 €14,79 €
47,32 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas ANTI-PIGMENT, SPF 30, šviesaus atspalvio
32,24 €42,99 €
644,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis kremas Q10 ACTIVE jautriai odai
26,24 €34,99 €
524,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000206709%2F1c%2Feucerin-kuno-losjonas-su-10-slapalo-keramidais-ir-urea-repair-400-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN kūno losjonas su 10 % šlapalo, keramidais ir UREA REPAIR
17,09 €22,79 €
42,73 €/l
El. vaistinės kaina
EUCERIN šampūnas sausai galvos odai su 5% šlapalu DERMOCAPILLAIRE
12,59 €
50,36 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER + 3 EFFECT normaliai ir mišriai odai, SPF 15
24,74 €32,99 €
494,80 €/l
El. vaistinės kaina