
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER + 3 EFFECT normaliai ir mišriai odai, SPF 15
50 ml · Visos „EUCERIN“ akcijos →
![]() | su kortele | 24,74 €tinklo nurodyta sena kaina 32,99 €494,80 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (24,74 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (5 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 24,74 € |
| 08.03-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.02 | 24,74 € |
| 08.01 | 24,74 € |
| 07.31 | 24,74 € |
| 07.30 | 24,74 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15
19,79 €32,99 €
395,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000182513%2F2b%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-3x-effect-spf30-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER + 3X EFFECT, SPF30
20,75 €34,59 €
415,00 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15, papildymo pakuotė
28,87 €38,49 €
577,40 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER+3x EFFECT SPF 30, papildymo pakuotė
26,24 €34,99 €
524,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY ROSE, SPF 30
35,99 €47,99 €
719,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000176533%2Fde%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf15-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF15
30,07 €37,59 €
601,40 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER+ELASTICITY, SPF 15
26,99 €44,99 €
539,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000186338%2Fc5%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf30-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF30
33,51 €41,89 €
670,20 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY, SPF 30
26,99 €44,99 €
539,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN stangrinamasis naktinis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT
22,19 €36,99 €
443,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas su Epicelline SPF 30 HYALURON-FILLER + LONGEVITY
35,99 €59,99 €
719,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY SPF 30, papildymo pakuotė
33,74 €44,99 €
674,80 €/l
El. vaistinės kaina