
EUCERIN stangrinamasis naktinis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT
50 ml · Visos „EUCERIN“ akcijos →
![]() | su kortele | 22,19 €tinklo nurodyta sena kaina 36,99 €443,80 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~11 % pigiau nei akcijų vidurkis (24,96 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (7 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 22,19 € |
| 08.04-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 27,74 € |
| 08.02 | 27,74 € |
| 08.01 | 27,74 € |
| 07.31 | 22,19 € |
| 07.30 | 22,19 € |
| 07.29 | 22,19 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
EUCERIN stangrinamasis veido serumas HYALURON-FILLER +3x EFFECT
37,49 €49,99 €
1249,67 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN stangrinamasis naktinis kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT, papildymo pakuotė
29,99 €39,99 €
599,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN drėkinamasis naktinis kremas HYALURON FILLER
28,49 €37,99 €
569,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN drėkinamasis veido serumas HYALURON-FILLER +3x EFFECT
17,99 €29,99 €
599,67 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15
19,79 €32,99 €
395,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER+3x EFFECT SPF 30, papildymo pakuotė
26,24 €34,99 €
524,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER + 3 EFFECT normaliai ir mišriai odai, SPF 15
24,74 €32,99 €
494,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15, papildymo pakuotė
28,87 €38,49 €
577,40 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000176533%2Fde%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf15-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF15
30,07 €37,59 €
601,40 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000186338%2Fc5%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf30-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF30
33,51 €41,89 €
670,20 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN naktinis veido kremas su Epicelline® ir hialurono rūgštimi HYALURON-FILLER + LONGEVITY
37,79 €62,99 €
755,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN naktinis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER+ELASTICITY
26,99 €44,99 €
539,80 €/l
El. vaistinės kaina