
EUCERIN drėkinamasis naktinis kremas HYALURON FILLER
50 ml · Visos „EUCERIN“ akcijos →
![]() | su kortele | 28,49 €tinklo nurodyta sena kaina 37,99 €569,80 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (28,49 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (7 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 28,49 € |
| 08.04-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 28,49 € |
| 08.02 | 28,49 € |
| 08.01 | 28,49 € |
| 07.31 | 28,49 € |
| 07.30 | 28,49 € |
| 07.29 | 28,49 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
EUCERIN stangrinamasis naktinis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT
22,19 €36,99 €
443,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN stangrinamasis naktinis kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT, papildymo pakuotė
29,99 €39,99 €
599,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN naktinis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER+ELASTICITY
26,99 €44,99 €
539,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN drėkinamasis veido serumas HYALURON-FILLER +3x EFFECT
17,99 €29,99 €
599,67 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
SOPHIESKIN HYALU 365 drėkinamasis naktinis veido kremas
13,29 €18,99 €
265,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000176533%2Fde%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf15-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF15
30,07 €37,59 €
601,40 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000186338%2Fc5%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf30-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF30
33,51 €41,89 €
670,20 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN naktinis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY, papildymo pakuotė
29,99 €39,99 €
599,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIOCOS drėkinamasis veido kremas HYALURON
17,49 €24,99 €
583,00 €/l
El. vaistinės kaina
![SENSILIS HYALURONIC [FILLER SERUM], drėkinamasis serumas](/api/img?u=https%3A%2F%2Fapi.eurovaistine.lt%2Fmedia%2Fcache%2Fev_medium%2F3f%2Ffe%2Fc42a72227572c584937db90c1761.png&w=256)
· su kortele
SENSILIS HYALURONIC [FILLER SERUM], drėkinamasis serumas
43,39 €61,99 €
1446,33 €/l
El. vaistinės kaina

