%2Fp%2F10000182513%2F2b%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-3x-effect-spf30-50-ml-0.jpg&w=512)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER + 3X EFFECT, SPF30
50 ml · Visos „HYALURON-FILLER“ akcijos →
| visiems | 20,75 €tinklo nurodyta sena kaina 34,59 €415,00 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~27 % pigiau nei akcijų vidurkis (28,50 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (45 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 20,75 € |
| 09.03-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.02 | 34,59 € |
| 09.01 | 34,59 € |
| 08.31 | 25,94 € |
| 08.30 | 25,94 € |
| 08.29 | 25,94 € |
| 08.28 | 25,94 € |
| 08.27 | 25,94 € |
| 08.26 | 25,94 € |
| 08.25 | 25,94 € |
| 08.24 | 25,94 € |
| 08.23 | 25,94 € |
| 08.22 | 25,94 € |
| 08.21 | 25,94 € |
| 08.20 | 25,94 € |
| 08.19 | 25,94 € |
| 08.18 | 25,94 € |
| 08.17 | 25,94 € |
| 08.16 | 25,94 € |
| 08.15 | 25,94 € |
| 08.14 | 25,94 € |
| 08.13 | 25,94 € |
| 08.12 | 25,94 € |
| 08.11 | 25,94 € |
| 08.10 | 25,94 € |
| 08.09 | 25,94 € |
| 08.08 | 25,94 € |
| 08.07 | 25,94 € |
| 08.06 | 25,94 € |
| 08.05 | 25,94 € |
| 08.04 | 25,94 € |
| 08.03 | 25,94 € |
| 08.02 | 25,94 € |
| 08.01 | 25,94 € |
| 07.31 | 34,59 € |
| 07.30 | 34,59 € |
| 07.29 | 34,59 € |
| 07.28 | 34,59 € |
| 07.27 | 34,59 € |
| 07.26 | 34,59 € |
| 07.25 | 34,59 € |
| 07.24 | 34,59 € |
| 07.23 | 34,59 € |
| 07.22 | 34,59 € |
| 07.21 | 34,59 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15
19,79 €32,99 €
395,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER+3x EFFECT SPF 30, papildymo pakuotė
26,24 €34,99 €
524,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000186338%2Fc5%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf30-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF30
33,51 €41,89 €
670,20 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000176533%2Fde%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf15-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF15
30,07 €37,59 €
601,40 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN stangrinamasis naktinis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT
22,19 €36,99 €
443,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15, papildymo pakuotė
28,87 €38,49 €
577,40 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER + 3 EFFECT normaliai ir mišriai odai, SPF 15
24,74 €32,99 €
494,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas su Epicelline SPF 30 HYALURON-FILLER + LONGEVITY
35,99 €59,99 €
719,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN drėkinamasis veido serumas HYALURON-FILLER +3x EFFECT
17,99 €29,99 €
599,67 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN stangrinamasis veido serumas HYALURON-FILLER +3x EFFECT
37,49 €49,99 €
1249,67 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY ROSE, SPF 30
35,99 €47,99 €
719,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis kremas brandžiai odai HYALURON-FILLER + ELASTICITY, SPF 30
26,99 €44,99 €
539,80 €/l
El. vaistinės kaina