
EUCERIN dieninis veido kremas ANTI-PIGMENT, SPF 30, šviesaus atspalvio
50 ml · Visos „EUCERIN“ akcijos →
![]() | su kortele | 32,24 €tinklo nurodyta sena kaina 42,99 €644,80 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 25,79 € (09.14)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (31,67 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (35 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 32,24 € |
| 09.30 | 32,24 € |
| 09.29 | 32,24 € |
| 09.28 | 32,24 € |
| 09.27 | 32,24 € |
| 09.26 | 32,24 € |
| 09.25 | 32,24 € |
| 09.24 | 32,24 € |
| 09.23 | 32,24 € |
| 09.22 | 32,24 € |
| 09.21 | 32,24 € |
| 09.20 | 32,24 € |
| 09.19 | 32,24 € |
| 09.18 | 32,24 € |
| 09.17 | 32,24 € |
| 09.16 | 32,24 € |
| 09.15 | 32,24 € |
| 09.14 | 25,79 € |
| 09.13 | 32,24 € |
| 09.12 | 32,24 € |
| 09.11 | 32,24 € |
| 09.10 | 32,24 € |
| 09.09 | 32,24 € |
| 09.08 | 32,24 € |
| 09.07 | 32,24 € |
| 09.06 | 32,24 € |
| 09.05 | 32,24 € |
| 09.04 | 32,24 € |
| 09.03 | 32,24 € |
| 09.02 | 32,24 € |
| 09.01 | 32,24 € |
| 08.04-08.31: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 27,94 € |
| 08.02 | 27,94 € |
| 08.01 | 27,94 € |
| 07.30 | 32,24 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas ANTI-PIGMENT, SPF 30
23,99 €39,99 €
479,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
DR. HAUSCHKA atspalvį suteikiantis dieninis veido kremas
21,31 €28,41 €
710,33 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000182513%2F2b%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-3x-effect-spf30-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER + 3X EFFECT, SPF30
20,75 €34,59 €
415,00 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
URIAGE dieninis veido kremas AGE LIFT, SPF 30
27,29 €38,99 €
682,25 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
NOREVA tonuojamasis BB veido kremas ACTIPUR, SPF 50+, šviesaus atspalvio
29,92 €39,89 €
997,33 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN tamsius ratilus šviesinantis akių srities kremas ANTI-PIGMENT
27,74 €36,99 €
1849,33 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER +3x EFFECT sausai odai, SPF 15
19,79 €32,99 €
395,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON-FILLER+3x EFFECT SPF 30, papildymo pakuotė
26,24 €34,99 €
524,80 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000186338%2Fc5%2Feucerin-dieninis-veido-kremas-hyaluron-filler-elasticity-spf30-50-ml-0.jpg&w=256)
EUCERIN dieninis veido kremas HYALURON FILLER ELASTICITY, SPF30
33,51 €41,89 €
670,20 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas sausai odai su 5% šlapalo UREAREPAIR
17,24 €22,99 €
344,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
EUCERIN dieninis veido kremas su Epicelline SPF 30 HYALURON-FILLER + LONGEVITY
35,99 €59,99 €
719,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
NOREVA toninis BB veido kremas EXFOLIAC, šviesus atspalvis
18,37 €24,49 €
612,33 €/l
El. vaistinės kaina