Tinklo nurodyta nuolaida −40%

DR. WILD dantų poliravimo pasta DEPURDENT
75 ml · Visos „TEBODONT“ akcijos →
![]() | su kortele | 19,13 €tinklo nurodyta sena kaina 31,88 €255,07 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~14 % pigiau nei akcijų vidurkis (22,21 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (31 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.02 | 19,13 € |
| 10.01 | 19,13 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 22,32 € |
| 08.30 | 22,32 € |
| 08.29 | 22,32 € |
| 08.28 | 22,32 € |
| 08.27 | 22,32 € |
| 08.26 | 22,32 € |
| 08.25 | 22,32 € |
| 08.24 | 22,32 € |
| 08.23 | 22,32 € |
| 08.21 | 22,32 € |
| 08.20 | 22,32 € |
| 08.19 | 22,32 € |
| 08.18 | 22,32 € |
| 08.17 | 22,32 € |
| 08.16 | 22,32 € |
| 08.15 | 22,32 € |
| 08.14 | 22,32 € |
| 08.13 | 22,32 € |
| 08.12 | 22,32 € |
| 08.11 | 22,32 € |
| 08.10 | 22,32 € |
| 08.09 | 22,32 € |
| 08.07 | 22,32 € |
| 08.06 | 22,32 € |
| 08.05 | 22,32 € |
| 08.04 | 22,32 € |
| 08.03 | 22,32 € |
| 08.02 | 22,32 € |
| 08.01 | 22,32 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−30%

· su kortele
PLIDENTA Dantų pasta PARODONT
5,71 €8,15 €
76,13 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000128782%2F44%2Froyal-denta-dantu-pasta-su-auksu-gold-130-g-0.jpg&w=256)
ROYAL DENTA dantų pasta su auksu GOLD
14,59 €
112,23 €/kg
El. vaistinės kaina
Kitos akcijos: higienos prekės (ta pati kategorija, ne ta pati prekė)
−50%%2Fp%2F10000183939%2F5d%2Felmex-dantu-pasta-nuo-eduonies-caries-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000183939%2F5d%2Felmex-dantu-pasta-nuo-eduonies-caries-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 m
2,74 €5,49 €
36,53 €/l
El. vaistinės kaina



%2Fp%2F10000183938%2Ff5%2Felmex-dantu-pasta-jautriems-dantims-sensitive-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)