
VITIRON D3 OLIVE SUN 2000 IU, apelsinų skonio
10 ml · Visos „VITIRON“ akcijos →
![]() | su kortele | 5,65 €tinklo nurodyta sena kaina 11,29 €565,00 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −50 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~17 % pigiau nei akcijų vidurkis (6,77 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (30 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 5,65 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 6,77 € |
| 08.30 | 6,77 € |
| 08.29 | 6,77 € |
| 08.28 | 6,77 € |
| 08.27 | 6,77 € |
| 08.26 | 6,77 € |
| 08.25 | 6,77 € |
| 08.24 | 6,77 € |
| 08.23 | 6,77 € |
| 08.22 | 6,77 € |
| 08.21 | 6,77 € |
| 08.20 | 6,77 € |
| 08.19 | 6,77 € |
| 08.18 | 6,77 € |
| 08.17 | 6,77 € |
| 08.15 | 6,77 € |
| 08.14 | 6,77 € |
| 08.13 | 6,77 € |
| 08.12 | 6,77 € |
| 08.11 | 6,77 € |
| 08.10 | 6,77 € |
| 08.09 | 6,77 € |
| 08.07 | 6,77 € |
| 08.06 | 6,77 € |
| 08.05 | 6,77 € |
| 08.04 | 6,77 € |
| 08.03 | 6,77 € |
| 08.02 | 6,77 € |
| 08.01 | 6,77 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
VITIRON D3 OLIVE SUN 4000 IU, apelsinų skonio
7,50 €14,99 €
750,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
VITIRON D3 OLIVE SUN 1000 IU, apelsinų skonio
6,11 €10,19 €
611,00 €/l
El. vaistinės kaina
VitirON D3 Olive Sun 2000IU purškalas
12,70 €
1270,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
VitirON D3 Olive Sun 4000IU purškalas
15,09 €
1509,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
VitirON D3 Olive Sun 1000IU purškalas
11,65 €
1165,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
%2Fp%2F10000182691%2Ff4%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-2000-tv-10-ml-0.png&w=256)
VITIRON purškiamas maisto papildas D3 OLIVE SUN 2000 TV
6,53 €10,89 €
653,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000186123%2Fff%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-4000-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
VITIRON purškiamas maisto papildas D3 OLIVE SUN 4000 TV
8,33 €13,89 €
833,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000182690%2Ff0%2Fvitiron-purskiamas-maisto-papildas-d3-olive-sun-1000-tv-10-ml-0.png&w=256)
VITIRON purškiamas maisto papildas D3 OLIVE SUN 1000 TV
6,05 €10,09 €
605,00 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
FORMULA VITALE C 1000 MG + ZN 25 MG, apelsinų ir citrinų skonio, 20 tirpių tablečių
4,19 €6,99 €
El. vaistinės kaina

· su kortele
NORDAID purškiamas vitaminas D3 D 400 vaikams, apelsinų skonio
9,60 €16,00 €
320,00 €/l
El. vaistinės kaina
