
WOOM dantų pasta dantenų apsaugai GINGIVAL PRO
50 ml · Visos „WOOM“ akcijos →
![]() | su kortele | 7,63 €tinklo nurodyta sena kaina 12,71 €152,60 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (7,63 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (30 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.02 | 7,63 € |
| 10.01 | 7,63 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 7,63 € |
| 08.30 | 7,63 € |
| 08.29 | 7,63 € |
| 08.28 | 7,63 € |
| 08.27 | 7,63 € |
| 08.26 | 7,63 € |
| 08.25 | 7,63 € |
| 08.24 | 7,63 € |
| 08.23 | 7,63 € |
| 08.22 | 7,63 € |
| 08.21 | 7,63 € |
| 08.20 | 7,63 € |
| 08.19 | 7,63 € |
| 08.18 | 7,63 € |
| 08.17 | 7,63 € |
| 08.16 | 7,63 € |
| 08.15 | 7,63 € |
| 08.14 | 7,63 € |
| 08.13 | 7,63 € |
| 08.11 | 7,63 € |
| 08.10 | 7,63 € |
| 08.09 | 7,63 € |
| 08.07 | 7,63 € |
| 08.05 | 7,63 € |
| 08.04 | 7,63 € |
| 08.03 | 7,63 € |
| 08.02 | 7,63 € |
| 08.01 | 7,63 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
MERIDOL dantų pasta dantenų apsaugai GUM PROTECTION
6,08 €8,69 €
81,07 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000182868%2F21%2Fg-u-m-dantu-pasta-kasdienei-jautriu-dantu-ir-dantenu-apsaugai-sensivital-75-ml-0.jpg&w=256)
G.U.M dantų pasta kasdienei jautrių dantų ir dantenų apsaugai SENSIVITAL
5,66 €8,09 €
75,47 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELGYDIUM CLINIC dantų pasta PERIOBLOCK CARE trapių dantų ir dantenų apsaugai
7,99 €9,99 €
106,53 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
WOOM balinamoji dantų pasta WHITE+
5,38 €8,28 €
71,73 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
MERIDOL minkštas dantų šepetėlis dantenų apsaugai GUM PROTECTION SOFT
4,89 €6,99 €
4,89 €/vnt
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000218632%2Fb6%2Felmex-dantu-pasta-emalio-apsaugai-opti-namel-enamel-professional-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta emalio apsaugai OPTI-NAMEL ENAMEL PROFESSIONAL, nuo 7 m
5,52 €7,89 €
73,60 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta emalio apsaugai OPTI-NAMEL ENAMEL PROFESSIONAL, nuo 7 metų
5,39 €8,99 €
71,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
ELMEX dantų pasta emalio apsaugai OPTI-NAMEL ENAMEL PROFESSIONAL, nuo 7 metų
5,09 €8,49 €
67,87 €/l
El. vaistinės kaina
