
MERIDOL dantų pasta dantenų apsaugai GUM PROTECTION
75 ml · Visos „MERIDOL“ akcijos →
![]() | su kortele | 6,08 €tinklo nurodyta sena kaina 8,69 €81,07 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 07.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~6 % pigiau nei akcijų vidurkis (6,47 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (34 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.02 | 6,08 € |
| 10.01 | 6,08 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 6,52 € |
| 08.30 | 6,52 € |
| 08.29 | 6,52 € |
| 08.28 | 6,52 € |
| 08.27 | 6,52 € |
| 08.26 | 6,52 € |
| 08.24 | 6,52 € |
| 08.23 | 6,52 € |
| 08.21 | 6,52 € |
| 08.20 | 6,52 € |
| 08.19 | 6,52 € |
| 08.18 | 6,52 € |
| 08.17 | 6,52 € |
| 08.16 | 6,52 € |
| 08.15 | 6,52 € |
| 08.14 | 6,52 € |
| 08.13 | 6,52 € |
| 08.12 | 6,52 € |
| 08.11 | 6,52 € |
| 08.10 | 6,52 € |
| 08.09 | 6,52 € |
| 08.08 | 6,52 € |
| 08.07 | 6,52 € |
| 08.06 | 6,52 € |
| 08.05 | 6,52 € |
| 08.04 | 6,52 € |
| 08.03 | 6,52 € |
| 08.02 | 6,52 € |
| 08.01 | 6,52 € |
| 07.31 | 6,08 € |
| 07.30 | 6,08 € |
| 07.29 | 6,08 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
MERIDOL minkštas dantų šepetėlis dantenų apsaugai GUM PROTECTION SOFT
4,89 €6,99 €
4,89 €/vnt
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
MERIDOL burnos skalavimo skystis dantenų apsaugai GUM PROTECTION
6,08 €8,69 €
15,20 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
WOOM dantų pasta dantenų apsaugai GINGIVAL PRO
7,63 €12,71 €
152,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELMEX dantų pasta apsaugai ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 metų
7,19 €8,99 €
95,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
ELMEX dantų pasta jautrių dantų apsaugai SENSITIVE PLUS COMPLETE PROTECTION, nuo 12 metų
5,87 €9,79 €
78,27 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta jautrių dantų apsaugai SENSITIVE PLUS COMPLETE PROTECTION, nuo 12 metų
7,19 €8,99 €
95,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELMEX dantų pasta CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,45 €5,75 €
46,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
ELMEX dantų pasta apsaugai nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 metų
5,09 €8,49 €
67,87 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
JORDAN CLINIC dantų pasta GUM PROTECTOR
4,47 €5,59 €
59,60 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000307938%2F0f%2Felmex-dantu-pasta-jautriu-dantu-apsaugai-sensitive-plus-complete-protection-nuo-12-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta jautrių dantų apsaugai SENSITIVE PLUS COMPLETE PROTECTION, nuo 12 m
4,82 €6,89 €
64,27 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000206451%2F83%2Felmex-dantu-pasta-apsaugai-nuo-eduonies-anti-caries-professional-vanced-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta apsaugai nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 m
5,52 €7,89 €
73,60 €/l
El. vaistinės kaina
