%2Fp%2F10000206451%2F83%2Felmex-dantu-pasta-apsaugai-nuo-eduonies-anti-caries-professional-vanced-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=512)
ELMEX dantų pasta apsaugai nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 m
75 ml · Visos „ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION“ akcijos →
| visiems | 5,52 €tinklo nurodyta sena kaina 7,89 €73,60 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −30 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 5,12 € (07.29)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~8 % brangiau nei akcijų vidurkis (5,12 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (10 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 5,52 € |
| 07.30-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 07.29 | 5,12 € |
| 07.28 | 5,12 € |
| 07.27 | 5,12 € |
| 07.26 | 5,12 € |
| 07.25 | 5,12 € |
| 07.24 | 5,12 € |
| 07.23 | 5,12 € |
| 07.22 | 5,12 € |
| 07.21 | 5,12 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
ELMEX dantų pasta apsaugai nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 metų
5,09 €8,49 €
67,87 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta apsaugai ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 metų
7,19 €8,99 €
95,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000183939%2F5d%2Felmex-dantu-pasta-nuo-eduonies-caries-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 m
2,74 €5,49 €
36,53 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,59 €5,99 €
47,87 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,45 €5,75 €
46,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL JUNIOR, nuo 6−12 metų
5,93 €9,89 €
79,07 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000218632%2Fb6%2Felmex-dantu-pasta-emalio-apsaugai-opti-namel-enamel-professional-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta emalio apsaugai OPTI-NAMEL ENAMEL PROFESSIONAL, nuo 7 m
5,52 €7,89 €
73,60 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta emalio apsaugai OPTI-NAMEL ENAMEL PROFESSIONAL, nuo 7 metų
5,39 €8,99 €
71,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
ELMEX dantų pasta emalio apsaugai OPTI-NAMEL ENAMEL PROFESSIONAL, nuo 7 metų
5,09 €8,49 €
67,87 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CARIES PROTECTION JUNIOR, nuo 6−12 metų
3,47 €5,79 €
46,27 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta vaikams ANTI-CARIES PROFESSIONAL JUNIOR, nuo 6−12 metų
7,19 €8,99 €
95,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000307938%2F0f%2Felmex-dantu-pasta-jautriu-dantu-apsaugai-sensitive-plus-complete-protection-nuo-12-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta jautrių dantų apsaugai SENSITIVE PLUS COMPLETE PROTECTION, nuo 12 m
4,82 €6,89 €
64,27 €/l
El. vaistinės kaina