Tinklo nurodyta nuolaida −25%

OILESEN VITAMINAS D3 400
10 ml · Visos „OILESEN“ akcijos →
![]() | su kortele | 2,54 €tinklo nurodyta sena kaina 3,39 €254,00 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −25 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 2,54 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
OILESEN Vitaminas D3 400 geriamieji lašai
2,99 €
299,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
−25%%2Fp%2F10000169709%2F05%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-400-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000169709%2F05%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-400-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
OILESEN maisto papildas VITAMINAS D3 400 TV
2,23 €2,97 €
223,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
OILESEN Vitaminas D3 1000 minkštosios kapsulės, N80
6,99 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
OILESEN VITAMINAS D3 su juodųjų ikrų aliejumi, N40
14,29 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
−20%%2Fp%2F10000128373%2F07%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-d3-10-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000128373%2F07%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-d3-10-ml-0.jpg&w=256)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS D3
2,22 €2,78 €
222,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo



%2Fp%2F10000174029%2F63%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-forte-60-kaps-0.jpg&w=256)

%2Fp%2F10000169724%2Fc1%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-1000-tv-80-kaps-0.jpg&w=256)

