%2Fp%2F10000128373%2F07%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-d3-10-ml-0.jpg&w=512)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS D3
10 ml · Visos „OILEDIXIN“ akcijos →
| visiems | 2,22 €tinklo nurodyta sena kaina 2,78 €222,00 €/l · apskaičiuota | |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~6 % pigiau nei akcijų vidurkis (2,36 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (21 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 2,22 € |
| 09.29 | 2,36 € |
| 09.28 | 2,36 € |
| 09.27 | 2,36 € |
| 09.26 | 2,36 € |
| 09.01-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 2,36 € |
| 08.28 | 2,36 € |
| 08.25 | 2,36 € |
| 08.24 | 2,36 € |
| 08.21 | 2,36 € |
| 08.20 | 2,36 € |
| 08.19 | 2,36 € |
| 08.18 | 2,36 € |
| 08.17 | 2,36 € |
| 08.15 | 2,36 € |
| 08.14 | 2,36 € |
| 08.13 | 2,36 € |
| 08.12 | 2,36 € |
| 08.11 | 2,36 € |
| 08.09 | 2,36 € |
| 08.08 | 2,36 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000131130%2Fdc%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-c-30-ml-0.jpg&w=256)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS C
2,37 €2,79 €
79,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000169709%2F05%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-400-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
OILESEN maisto papildas VITAMINAS D3 400 TV
2,23 €2,97 €
223,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000225189%2F6d%2Fvivavit-maisto-papildas-vitaminas-d3-2000-tv-60-kaps-0.png&w=256)
VIVAVIT maisto papildas VITAMINAS D3 2000 TV, 60 kaps
6,59 €10,99 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000183838%2F28%2Fvivavit-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-60-kaps-0.png&w=256)
VIVAVIT maisto papildas VITAMINAS D3 4000 TV, 60 kaps
9,59 €15,99 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000256750%2F10%2Fraw-powders-maisto-papildas-vitaminas-d3-vitaminas-k2-90-tab-0.jpg&w=256)
RAW POWDERS maisto papildas VITAMINAS D3 + VITAMINAS K2, 90 tab
9,26 €10,89 €
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000257049%2F41%2Fecosh-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-90-kaps-0.jpg&w=256)
ECOSH maisto papildas VITAMINAS D3 4000 TV, 90 kaps
8,87 €14,79 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000196230%2F33%2Fdetrical-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-60-tab-0.png&w=256)
DETRICAL maisto papildas VITAMINAS D3 4000 TV, 60 tab
4,28 €6,59 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000129888%2F6b%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminai-a-e-10-ml-0.jpg&w=256)


%2Fp%2F10000169724%2Fc1%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-1000-tv-80-kaps-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000174029%2F63%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-forte-60-kaps-0.jpg&w=256)
