Tinklo nurodyta nuolaida −15%

OILEDIXIN vitaminas D3
10 ml · Visos „OILEDIXIN“ akcijos →
![]() | su kortele | 2,46 €tinklo nurodyta sena kaina 2,89 €246,00 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −15 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 2,46 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−20%%2Fp%2F10000128373%2F07%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-d3-10-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000128373%2F07%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-d3-10-ml-0.jpg&w=256)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS D3
2,22 €2,78 €
222,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−15%%2Fp%2F10000131130%2Fdc%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-c-30-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000131130%2Fdc%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-c-30-ml-0.jpg&w=256)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS C
2,37 €2,79 €
79,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
OILESEN Vitaminas D3 400 geriamieji lašai
2,99 €
299,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1
−25%%2Fp%2F10000169709%2F05%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-400-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000169709%2F05%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-400-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
OILESEN maisto papildas VITAMINAS D3 400 TV
2,23 €2,97 €
223,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo




%2Fp%2F10000129888%2F6b%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminai-a-e-10-ml-0.jpg&w=256)



