Tinklo nurodyta nuolaida −15%

OILEDIXIN vitaminai A + E
10 ml · Visos „OILEDIXIN“ akcijos →
![]() | su kortele | 2,54 €tinklo nurodyta sena kaina 2,99 €254,00 €/l · apskaičiuota |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −15 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kainą stebime nuo 10.01. Grafikas atsiras sukaupus daugiau dienų.
Dabartinė kaina: 2,54 €
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
−15%%2Fp%2F10000131130%2Fdc%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-c-30-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000131130%2Fdc%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-c-30-ml-0.jpg&w=256)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS C
2,37 €2,79 €
79,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−20%%2Fp%2F10000128373%2F07%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-d3-10-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000128373%2F07%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-d3-10-ml-0.jpg&w=256)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS D3
2,22 €2,78 €
222,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
−50%

· su kortele
VITAMINS A+E, 30 kapsulių
3,25 €6,49 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes


%2Fp%2F10000129888%2F6b%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminai-a-e-10-ml-0.jpg&w=256)
