%2Fp%2F10000131130%2Fdc%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-c-30-ml-0.jpg&w=512)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS C
30 ml · Visos „OILEDIXIN“ akcijos →
| visiems | 2,37 €tinklo nurodyta sena kaina 2,79 €79,00 €/l · apskaičiuota | |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −15 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (2,41 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (37 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 2,37 € |
| 09.30 | 2,37 € |
| 09.29 | 2,37 € |
| 09.28 | 2,37 € |
| 09.27 | 2,37 € |
| 09.26 | 2,37 € |
| 09.01-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 2,37 € |
| 08.30 | 2,37 € |
| 08.29 | 2,37 € |
| 08.28 | 2,37 € |
| 08.27 | 2,37 € |
| 08.26 | 2,37 € |
| 08.25 | 2,37 € |
| 08.24 | 2,37 € |
| 08.23 | 2,37 € |
| 08.22 | 2,37 € |
| 08.21 | 2,37 € |
| 08.20 | 2,37 € |
| 08.19 | 2,37 € |
| 08.18 | 2,37 € |
| 08.17 | 2,37 € |
| 08.16 | 2,37 € |
| 08.15 | 2,37 € |
| 08.14 | 2,37 € |
| 08.13 | 2,37 € |
| 08.12 | 2,37 € |
| 08.11 | 2,37 € |
| 08.10 | 2,37 € |
| 08.09 | 2,37 € |
| 08.08 | 2,37 € |
| 08.05 | 2,37 € |
| 08.04 | 2,37 € |
| 08.03 | 2,37 € |
| 08.02 | 2,37 € |
| 07.30-08.01: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 07.29 | 2,79 € |
| 07.28 | 2,79 € |
| 07.27 | 2,79 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000128373%2F07%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-d3-10-ml-0.jpg&w=256)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS D3
2,22 €2,78 €
222,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000169709%2F05%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-400-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
OILESEN maisto papildas VITAMINAS D3 400 TV
2,23 €2,97 €
223,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000154598%2Ff4%2Fmeskis-maisto-papildas-vitaminas-c-50-guminuku-0.jpg&w=256)
MEŠKIS maisto papildas VITAMINAS C, 50 guminukų
7,43 €12,39 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000295755%2F70%2Fsapiens-maisto-papildas-vitaminas-c-50-guminuku-0.jpg&w=256)
SAPIENS maisto papildas VITAMINAS C, 50 guminukų
11,54 €16,49 €
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000117648%2F21%2Fvalentis-maisto-papildas-vitaminas-c-500-mg-50-tab-0.jpg&w=256)
VALENTIS maisto papildas VITAMINAS C 500 mg, 50 tab
1,79 €1,99 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000311556%2Fe6%2Fsapiens-maisto-papildas-vitaminas-c-pro-long-30-tab-0.jpg&w=256)
SAPIENS maisto papildas VITAMINAS C PRO-LONG, 30 tab
6,49 €9,98 €
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000129888%2F6b%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminai-a-e-10-ml-0.jpg&w=256)



%2Fp%2F10000169724%2Fc1%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-1000-tv-80-kaps-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000116614%2F32%2Faconitum-maisto-papildas-vitaminas-c-prolong-40-kaps-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000174029%2F63%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-forte-60-kaps-0.jpg&w=256)