%2Fp%2F10000129888%2F6b%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminai-a-e-10-ml-0.jpg&w=512)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAI A + E
10 ml · Visos „OILEDIXIN“ akcijos →
| visiems | 2,30 €tinklo nurodyta sena kaina 2,88 €230,00 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~8 % pigiau nei akcijų vidurkis (2,51 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (42 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 2,30 € |
| 09.30 | 2,59 € |
| 09.29 | 2,59 € |
| 09.28 | 2,59 € |
| 09.27 | 2,59 € |
| 09.26 | 2,59 € |
| 09.01-09.25: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 2,44 € |
| 08.30 | 2,44 € |
| 08.29 | 2,44 € |
| 08.28 | 2,44 € |
| 08.27 | 2,44 € |
| 08.26 | 2,44 € |
| 08.25 | 2,44 € |
| 08.24 | 2,44 € |
| 08.23 | 2,44 € |
| 08.22 | 2,44 € |
| 08.21 | 2,44 € |
| 08.20 | 2,44 € |
| 08.19 | 2,44 € |
| 08.18 | 2,44 € |
| 08.17 | 2,44 € |
| 08.16 | 2,44 € |
| 08.15 | 2,44 € |
| 08.14 | 2,44 € |
| 08.13 | 2,44 € |
| 08.12 | 2,44 € |
| 08.11 | 2,44 € |
| 08.10 | 2,44 € |
| 08.09 | 2,44 € |
| 08.08 | 2,44 € |
| 08.07 | 2,44 € |
| 08.06 | 2,44 € |
| 08.05 | 2,44 € |
| 08.04 | 2,44 € |
| 08.03 | 2,44 € |
| 08.02 | 2,44 € |
| 08.01 | 2,44 € |
| 07.31 | 2,88 € |
| 07.30 | 2,88 € |
| 07.29 | 2,88 € |
| 07.28 | 2,88 € |
| 07.27 | 2,88 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000131130%2Fdc%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-c-30-ml-0.jpg&w=256)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS C
2,37 €2,79 €
79,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000128373%2F07%2Foiledixin-maisto-papildas-vitaminas-d3-10-ml-0.jpg&w=256)
OILEDIXIN maisto papildas VITAMINAS D3
2,22 €2,78 €
222,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000130868%2F33%2Fvivavit-maisto-papildas-vitaminai-a-e-30-kaps-0.jpg&w=256)
VIVAVIT maisto papildas VITAMINAI A + E, 30 kaps
5,49 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Akcija 1+1 · Antra prekė nemokamai
%2Fp%2F10000169709%2F05%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-400-tv-10-ml-0.jpg&w=256)
OILESEN maisto papildas VITAMINAS D3 400 TV
2,23 €2,97 €
223,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000154598%2Ff4%2Fmeskis-maisto-papildas-vitaminas-c-50-guminuku-0.jpg&w=256)
MEŠKIS maisto papildas VITAMINAS C, 50 guminukų
7,43 €12,39 €
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
%2Fp%2F10000295756%2Fd6%2Fsapiens-maisto-papildas-vitaminas-d-60-guminuku-0.jpg&w=256)
SAPIENS maisto papildas VITAMINAS D, 60 guminukų
11,54 €16,49 €
sąlygaTik internete · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo



%2Fp%2F10000169724%2Fc1%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-1000-tv-80-kaps-0.jpg&w=256)

%2Fp%2F10000158085%2F5a%2Fvivavit-maisto-papildas-b-grupes-vitaminai-40-kaps-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000174029%2F63%2Foilesen-maisto-papildas-vitaminas-d3-4000-tv-forte-60-kaps-0.jpg&w=256)