
BIONIKE drėkinamasis veido kremas normaliai ir mišriai odai DEFENCE HYDRA LIGHT
50 ml · Visos „BIONIKE“ akcijos →
![]() | su kortele | 11,99 €tinklo nurodyta sena kaina 19,99 €239,80 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 07.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (12,26 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (34 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 09.28 | 11,99 € |
| 09.27 | 11,99 € |
| 09.26 | 11,99 € |
| 09.25 | 11,99 € |
| 09.24 | 11,99 € |
| 09.23 | 11,99 € |
| 09.22 | 11,99 € |
| 09.21 | 11,99 € |
| 09.20 | 11,99 € |
| 09.19 | 11,99 € |
| 09.18 | 11,99 € |
| 09.17 | 11,99 € |
| 09.16 | 11,99 € |
| 09.15 | 11,99 € |
| 09.14 | 11,99 € |
| 09.13 | 11,99 € |
| 09.12 | 11,99 € |
| 09.11 | 11,99 € |
| 09.10 | 11,99 € |
| 09.09 | 11,99 € |
| 09.08 | 11,99 € |
| 09.07 | 11,99 € |
| 09.06 | 11,99 € |
| 09.05 | 11,99 € |
| 09.04 | 11,99 € |
| 09.03 | 11,99 € |
| 09.02 | 11,99 € |
| 09.01 | 11,99 € |
| 08.04-08.31: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 14,99 € |
| 08.02 | 14,99 € |
| 08.01 | 14,99 € |
| 07.31 | 11,99 € |
| 07.30 | 11,99 € |
| 07.29 | 11,99 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
BIONIKE drėkinamasis veido kremas sausai ir labai sausai odai DEFENCE HYDRA RICH
11,99 €19,99 €
239,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt

· su kortele
BABÉ drėkinamasis kremas normaliai ir mišriai veido odai FACIAL HYDRO 24H LIGHT, SPF 20
13,19 €21,99 €
263,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
BABĒ drėkinamasis kremas normaliai ir mišriai veido odai FACIAL Hydro 24h Light, SPF20
16,49 €21,99 €
329,80 €/l
El. vaistinės kaina
BABĒ drėkinamasis gelinis kremas normaliai ir mišriai veido odai FACIAL Hydro 24H
16,49 €21,99 €
329,80 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
APIVITA, veido kremas BEE RADIANT LIGHT, normaliai ir mišriai odai
20,15 €33,59 €
403,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000118928%2F3a%2Fbioderma-drekinamasis-veido-kremas-sebium-hydra-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA drėkinamasis veido kremas SEBIUM HYDRA
15,48 €
387,00 €/l
El. vaistinės kaina
NOVEXPERT drėkinamasis veido kremas sausai odai HYDRO BIOTIQUE
14,99 €24,99 €
499,67 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
BIONIKE drėkinamasis gelinis kremas DEFENCE HYDRACTIVE HYALURON-PRO
18,89 €26,99 €
377,80 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
BIONIKE drėkinamasis gelinis kremas riebiai odai AKNET HYDRA PLUS
13,99 €19,99 €
349,75 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000326269%2Fe4%2Fbioderma-drekinamasis-veido-kremas-hydrabio-legere-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA drėkinamasis veido kremas HYDRABIO LEGERE
17,28 €24,69 €
432,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo
FILORGA drėkinamasis veido kremas brandžiai, dehidratuotai riebiai-mišriai odai HYDRA-HYAL GEL-CRÉME
45,75 €57,19 €
915,00 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000221410%2Ffd%2Fbioderma-raminamasis-ir-drekinamasis-veido-kremas-sensibio-defensive-rich-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA raminamasis ir drėkinamasis veido kremas SENSIBIO DEFENSIVE RICH
11,75 €16,79 €
293,75 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Perkant bent 2 prekes iš akcijų sąrašo