Tinklo nurodyta nuolaida −20%%2Fp%2F10000295591%2F19%2Fbioderma-veido-ir-kuno-kremas-cicabio-creme-40-ml-0.png&w=512)
%2Fp%2F10000295591%2F19%2Fbioderma-veido-ir-kuno-kremas-cicabio-creme-40-ml-0.png&w=512)
BIODERMA veido ir kūno kremas CICABIO CREME+
40 ml · Visos „CICABIO CREME“ akcijos →
| visiems | 10,95 €tinklo nurodyta sena kaina 13,69 €273,75 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −20 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 9,58 € (09.30)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~14 % brangiau nei akcijų vidurkis (9,58 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (23 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 10,95 € |
| 09.30 | 9,58 € |
| 09.01-09.29: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 9,58 € |
| 08.30 | 9,58 € |
| 08.29 | 9,58 € |
| 08.28 | 9,58 € |
| 08.27 | 9,58 € |
| 08.26 | 9,58 € |
| 08.25 | 9,58 € |
| 08.24 | 9,58 € |
| 08.23 | 9,58 € |
| 08.20-08.22: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.19 | 9,58 € |
| 08.18 | 9,58 € |
| 08.16 | 9,58 € |
| 08.15 | 9,58 € |
| 08.13 | 9,58 € |
| 08.12 | 9,58 € |
| 08.09 | 9,58 € |
| 08.08 | 9,58 € |
| 08.07 | 9,58 € |
| 08.04 | 9,58 € |
| 08.03 | 9,58 € |
| 08.01 | 9,58 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000260189%2Fa3%2Fbioderma-kuno-kremas-atoderm-creme-ultra-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA kūno kremas ATODERM CREME ULTRA
19,29 €
38,58 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000154747%2F0f%2Fbioderma-kuno-kremas-atoderm-intensive-baume-500-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA kūno kremas ATODERM INTENSIVE BAUME
24,09 €
48,18 €/l
El. vaistinės kaina
−25%

· su kortele
BIODERMA maitinamasis veido kremas kūdikiams ir vaikams ABCDERM COLD–CREAM
9,22 €12,29 €
204,89 €/l
El. vaistinės kaina
−30%%2Fp%2F10000182929%2F05%2Fa-derma-veido-ir-kuno-kremas-emolientas-exomega-control-200-ml-0.png&w=256)
%2Fp%2F10000182929%2F05%2Fa-derma-veido-ir-kuno-kremas-emolientas-exomega-control-200-ml-0.png&w=256)
A-DERMA veido ir kūno kremas-emolientas EXOMEGA CONTROL
16,44 €23,49 €
82,20 €/l
El. vaistinės kaina
−35%

· su kortele
CERAVE drėkinamasis veido ir kūno kremas
18,52 €28,49 €
54,47 €/kg
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
−40%%2Fp%2F10000221410%2Ffd%2Fbioderma-raminamasis-ir-drekinamasis-veido-kremas-sensibio-defensive-rich-40-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000221410%2Ffd%2Fbioderma-raminamasis-ir-drekinamasis-veido-kremas-sensibio-defensive-rich-40-ml-0.jpg&w=256)
BIODERMA raminamasis ir drėkinamasis veido kremas SENSIBIO DEFENSIVE RICH
10,07 €16,79 €
251,75 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000305653%2F4a%2Fbioderma-veido-kremas-sensibio-ar-cream-40-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000120620%2Fbd%2Fbioderma-veido-kremas-sensibio-ds-40-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000125810%2Fd5%2Fbioderma-veido-kremas-atoderm-nutritive-40-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000167525%2F9b%2Fbioderma-kuno-kremas-atoderm-intensive-baume-75-ml-0.jpg&w=256)
%2Fp%2F10000326269%2Fe4%2Fbioderma-drekinamasis-veido-kremas-hydrabio-legere-40-ml-0.jpg&w=256)