ELMEX burnos skalavimo skystis ėduonies profilaktikai Caries Protection
400 ml · Visos „ELMEX“ akcijos →
| visiems | 5,39 €tinklo nurodyta sena kaina 8,99 €13,47 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (5,39 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (24 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 5,39 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 5,39 € |
| 08.30 | 5,39 € |
| 08.29 | 5,39 € |
| 08.28 | 5,39 € |
| 08.27 | 5,39 € |
| 08.26 | 5,39 € |
| 08.25 | 5,39 € |
| 08.24 | 5,39 € |
| 08.23 | 5,39 € |
| 08.22 | 5,39 € |
| 08.21 | 5,39 € |
| 08.20 | 5,39 € |
| 08.19 | 5,39 € |
| 08.18 | 5,39 € |
| 08.17 | 5,39 € |
| 08.16 | 5,39 € |
| 08.15 | 5,39 € |
| 08.14 | 5,39 € |
| 08.13 | 5,39 € |
| 08.12 | 5,39 € |
| 08.04-08.11: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.03 | 5,39 € |
| 08.02 | 5,39 € |
| 08.01 | 5,39 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
ELMEX vaikiškas burnos skalavimo skystis ėduonies profilaktikai Junior
5,39 €8,99 €
13,47 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX burnos skalavimo skystis CARIES PROTECTION, nuo 12 metų
6,29 €8,99 €
15,72 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LISTERINE Professional Gum Protection burnos skalavimo skystis
5,00 €9,99 €
10,00 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
MERIDOL burnos skalavimo skystis dantenų apsaugai GUM PROTECTION
6,08 €8,69 €
15,20 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000183939%2F5d%2Felmex-dantu-pasta-nuo-eduonies-caries-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 m
2,74 €5,49 €
36,53 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,59 €5,99 €
47,87 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELUDRIL burnos skalavimo skystis CARE, nuo 6 m
15,99 €19,99 €
31,98 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000313976%2Fd7%2Feludril-burnos-skalavimo-skystis-classic-200-ml-0.png&w=256)
ELUDRIL burnos skalavimo skystis CLASSIC
13,89 €
69,45 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
VELYM burnos skalavimo skystis
7,19 €11,99 €
28,76 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
ELMEX intensyvaus valymo dantų pasta ėduonies profilaktikai Caries Plus Intensive Cleaning
5,69 €9,49 €
113,80 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CARIES PROTECTION JUNIOR, nuo 6−12 metų
3,47 €5,79 €
46,27 €/l
El. vaistinės kaina
