ELMEX intensyvaus valymo dantų pasta ėduonies profilaktikai Caries Plus Intensive Cleaning
50 ml · Visos „ELMEX“ akcijos →
| visiems | 5,69 €tinklo nurodyta sena kaina 9,49 €113,80 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Pigiau nematėme: tiek pat kainavo ir 08.31
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Kaina artima akcijų vidurkiui (5,69 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (33 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.02 | 5,69 € |
| 10.01 | 5,69 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 5,69 € |
| 08.30 | 5,69 € |
| 08.29 | 5,69 € |
| 08.28 | 5,69 € |
| 08.27 | 5,69 € |
| 08.26 | 5,69 € |
| 08.25 | 5,69 € |
| 08.24 | 5,69 € |
| 08.23 | 5,69 € |
| 08.22 | 5,69 € |
| 08.21 | 5,69 € |
| 08.20 | 5,69 € |
| 08.19 | 5,69 € |
| 08.18 | 5,69 € |
| 08.17 | 5,69 € |
| 08.16 | 5,69 € |
| 08.15 | 5,69 € |
| 08.14 | 5,69 € |
| 08.13 | 5,69 € |
| 08.12 | 5,69 € |
| 08.11 | 5,69 € |
| 08.10 | 5,69 € |
| 08.09 | 5,69 € |
| 08.08 | 5,69 € |
| 08.07 | 5,69 € |
| 08.06 | 5,69 € |
| 08.05 | 5,69 € |
| 08.04 | 5,69 € |
| 08.03 | 5,69 € |
| 08.02 | 5,69 € |
| 08.01 | 5,69 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000183939%2F5d%2Felmex-dantu-pasta-nuo-eduonies-caries-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 m
2,74 €5,49 €
36,53 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta nuo ėduonies CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,59 €5,99 €
47,87 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CARIES PROTECTION JUNIOR, nuo 6−12 metų
3,47 €5,79 €
46,27 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL JUNIOR, nuo 6−12 metų
5,93 €9,89 €
79,07 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX burnos skalavimo skystis ėduonies profilaktikai Caries Protection
5,39 €8,99 €
13,47 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000206451%2F83%2Felmex-dantu-pasta-apsaugai-nuo-eduonies-anti-caries-professional-vanced-protection-nuo-7-m-75-ml-0.jpg&w=256)
ELMEX dantų pasta apsaugai nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 m
5,52 €7,89 €
73,60 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta vaikams nuo ėduonies CHILDREN'S, nuo 0–6 metų
2,63 €4,39 €
52,60 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta apsaugai nuo ėduonies ANTI-CARIES PROFESSIONAL ADVANCED PROTECTION, nuo 7 metų
5,09 €8,49 €
67,87 €/l
El. vaistinės kaina
ELMEX dantų pasta jautrių dantų ir dantenų priežiūrai SENSITIVE PLUS SENSITIVITY+GUM CARE, nuo 12 metų
5,75 €9,59 €
76,67 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ELMEX dantų pasta jautrių dantų ir dantenų priežiūrai SENSITIVE PLUS SENSITIVITY+GUM CARE, nuo 12 metų
7,19 €8,99 €
95,87 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELMEX dantų pasta CARIES PROTECTION, nuo 7 metų
3,45 €5,75 €
46,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt