
FREZYDERM burnos skalavimo skystis su fluoridu PERIODIGUM
250 ml · Visos „FREZYDERM“ akcijos →
![]() | su kortele | 8,15 €tinklo nurodyta sena kaina 13,59 €32,60 €/l · apskaičiuota |
| sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −40 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
✓ Žemiausia mūsų stebėta šios prekės kaina
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
✓ Dabar ~14 % pigiau nei akcijų vidurkis (9,51 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (32 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 8,15 € |
| 09.01-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.31 | 9,51 € |
| 08.30 | 9,51 € |
| 08.29 | 9,51 € |
| 08.28 | 9,51 € |
| 08.27 | 9,51 € |
| 08.26 | 9,51 € |
| 08.25 | 9,51 € |
| 08.24 | 9,51 € |
| 08.23 | 9,51 € |
| 08.22 | 9,51 € |
| 08.21 | 9,51 € |
| 08.20 | 9,51 € |
| 08.19 | 9,51 € |
| 08.18 | 9,51 € |
| 08.17 | 9,51 € |
| 08.16 | 9,51 € |
| 08.15 | 9,51 € |
| 08.14 | 9,51 € |
| 08.13 | 9,51 € |
| 08.12 | 9,51 € |
| 08.11 | 9,51 € |
| 08.10 | 9,51 € |
| 08.09 | 9,51 € |
| 08.08 | 9,51 € |
| 08.07 | 9,51 € |
| 08.06 | 9,51 € |
| 08.05 | 9,51 € |
| 08.04 | 9,51 € |
| 08.03 | 9,51 € |
| 08.02 | 9,51 € |
| 08.01 | 9,51 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)

· su kortele
FREZYDERM burnos skalavimo skystis CHLORHEXENE PRO, nuo 6 m
8,39 €13,99 €
33,56 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
VELYM burnos skalavimo skystis
7,19 €11,99 €
28,76 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ORALFLUX, burnos skalavimo skystis, Sensitive
7,00 €8,75 €
14,00 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
LISTERINE Professional Fresh Breath burnos skalavimo skystis
5,00 €9,99 €
10,00 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
ECODENTA gaivus burnos skalavimo skystis
4,79 €5,99 €
9,58 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000313976%2Fd7%2Feludril-burnos-skalavimo-skystis-classic-200-ml-0.png&w=256)
ELUDRIL burnos skalavimo skystis CLASSIC
13,89 €
69,45 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
LISTERINE Professional Gum Protection burnos skalavimo skystis
5,00 €9,99 €
10,00 €/l
El. vaistinės kaina

· su kortele
MERIDOL burnos skalavimo skystis dantenų apsaugai GUM PROTECTION
6,08 €8,69 €
15,20 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ELUDRIL burnos skalavimo skystis CARE, nuo 6 m
15,99 €19,99 €
31,98 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes

· su kortele
ORALFLUXPRO CHLORHEXIDINE burnos skalavimo skystis
6,28 €7,85 €
25,12 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 bet kurias prekes
%2Fp%2F10000131551%2F54%2Fg-u-m-burnos-skalavimo-skystis-paroex-0-12-chx-0-05-cpc-300-ml-0.jpg&w=256)
G.U.M burnos skalavimo skystis PAROEX 0,12% CHX + 0,05% CPC
6,99 €9,99 €
23,30 €/l
El. vaistinės kaina
