Tinklo nurodyta nuolaida −15%
VICHY plaukų apimtį didinantis šampūnas DERCOS NEOGENIC
200 ml · Visos „VICHY“ akcijos →
| visiems | 14,78 €tinklo nurodyta sena kaina 17,39 €73,90 €/l · apskaičiuota | |
| El. vaistinės kaina | ||
Perbraukta: tinklo nurodyta sena kaina. −15 %: tinklo nurodyta nuolaida. Kainą už kg ar l apskaičiuojame patys pagal pakuotės dydį.
Stebėta ir pigiau: 10,43 € (08.31)
Kainos istorija (pigiausia rinkoje)
Dabar ~29 % brangiau nei akcijų vidurkis (11,47 €).
Fiksuojame akcijų kainas: dienomis be akcijos kainos nežinome.
Visos užfiksuotos kainos (31 d.)
| Data | Pigiausia kaina |
|---|---|
| 10.01 | 14,78 € |
| 09.13-09.30: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 09.12 | 13,04 € |
| 09.11 | 13,04 € |
| 09.10 | 13,04 € |
| 09.09 | 13,04 € |
| 09.08 | 13,04 € |
| 09.07 | 13,04 € |
| 09.06 | 13,04 € |
| 09.05 | 13,04 € |
| 09.04 | 13,04 € |
| 09.03 | 13,04 € |
| 09.02 | 13,04 € |
| 09.01 | 13,04 € |
| 08.31 | 10,43 € |
| 08.30 | 10,43 € |
| 08.29 | 10,43 € |
| 08.28 | 10,43 € |
| 08.27 | 10,43 € |
| 08.26 | 10,43 € |
| 08.25 | 10,43 € |
| 08.24 | 10,43 € |
| 08.11-08.23: akcijos nebuvo, kainos nežinome | |
| 08.10 | 10,43 € |
| 08.09 | 10,43 € |
| 08.08 | 10,43 € |
| 08.07 | 10,43 € |
| 08.06 | 10,43 € |
| 08.05 | 10,43 € |
| 08.04 | 10,43 € |
| 08.03 | 10,43 € |
| 08.02 | 10,43 € |
| 08.01 | 10,43 € |
Panašios prekės (susiję pasiūlymai visuose tinkluose)
%2Fp%2F10000120832%2F12%2Fvichy-sampunas-sausiems-plaukams-dercos-anti-dandruff-200-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas sausiems plaukams DERCOS ANTI-DANDRUFF
14,98 €
74,90 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000119046%2F4d%2Fvichy-sampunas-riebiems-plaukams-dercos-anti-dandruff-200-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas riebiems plaukams DERCOS ANTI-DANDRUFF
16,79 €
83,95 €/l
El. vaistinės kaina
−35%

· su kortele
NOUGHTY plaukų apimtį didinantis šampūnas ploniems, suglebusiems plaukams PUMPED UP
8,44 €12,99 €
33,76 €/l
sąlygaEl. vaistinės kaina · Galioja perkant 2 vnt
−20%
VICHY sausų plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS
14,23 €17,79 €
71,15 €/l
El. vaistinės kaina
−35%
VICHY normalių ir riebių plaukų šampūnas jautriai galvos odai DERCOS GRAS
11,89 €18,29 €
59,45 €/l
El. vaistinės kaina
−40%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų sausai galvos odai DERCOS
17,39 €28,99 €
44,59 €/l
El. vaistinės kaina
−20%
VICHY šampūnas nuo pleiskanų sausai galvos odai DERCOS
11,99 €14,99 €
59,95 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000154609%2F09%2Fvichy-sampunas-riebiai-galvos-odai-dercos-390-ml-0.jpg&w=256)
VICHY šampūnas riebiai galvos odai DERCOS
27,89 €
71,51 €/l
El. vaistinės kaina
%2Fp%2F10000225869%2F64%2Fvichy-sampunas-psoriazes-pazeistai-odai-dercos-pso-200-ml-0.png&w=256)
VICHY šampūnas psoriazės pažeistai odai DERCOS PSO
17,19 €
85,95 €/l
El. vaistinės kaina